Inne

Książka do kwiatka na walentynki

Czternasty lutego to ulubiony dzień każdej pary. To ich prawdziwe święto. Półki sklepowe przepełnione są czekoladkami, bombonierkami i pluszowymi serduszkami. Walentynki to dzień wyjątkowy dzień.

Kupując prezent naszej drugiej połówce, często zastanawiamy się co wybrać. I tutaj z pomocą przychodzą KSIĄŻKI.

Bukiet książek dla zakochanych

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/bukiet-ksiazek-dla-zakochanych

Niech ten szczególny dzień tym razem wygląda inaczej. Do bukietu kwiatów dołączmy publikację z miłosną atmosferą, która doda wyjątkowej aury i magii w ten romantyczny czas.

Polecone książki z miłością w tle…

„Taniec z motylami” Anny Wysockiej-Kalkowskiej to piękna i zarazem wzruszająca opowieść o kobiecie, mierzącej się z przeszłością i walczącej o swoją przyszłość. To niesamowite, jak ogromne znaczenie w naszym życiu mogą mieć skrywane przez lata sekrety. W takiej sytuacji znajduje się główna bohaterka książki, Zuzanna. W ciągu swojego życia odkrywa tajemnice swojej matki. Zmienią one nie tylko jej los, ale będą miały również wpływ na zupełnie przypadkowe osoby. Książka w bardzo wyraźny sposób pokazuje, jak wszystko może się zmienić poprzez spotkanie jednej osoby. Kogoś, kto pojawił się w odpowiednim miejscu i czasie.

„Taniec z motylami” porusza wartości, które towarzyszą nam na co dzień, z którymi my również musimy się zmagać. Miłość, szczęście, ale też zazdrość i potrzeba obcowania z drugim człowiekiem, czyli po prostu doskwierająca samotność i tęsknota.

Taniec z motylami – Anna Wysocka-Kalkowska

http://www.psychoskok.pl/produkt/taniec-z-motylami

„Kiedy wiosna nie nadchodzi” to historia miłości, ale nie tylko tej szczęśliwej niczym niezaburzonej. Jest to starcie z miłością zdradzoną, zwiędłą, przyjacielską, rodzinną oraz taką, która zrodziła się pomimo lęku, obaw i uprzedzeń. Czytając, zagłębiamy się w historię Julii, która pomimo tego, że ma męża, jest samotna, pozostawiona sama sobie. Partner kobiety od ośmiu lat pracuje poza granicami kraju. Co gorsze, nie zamierza wcale wracać do stęsknionej żony, nawet wtedy, gdy umierają jej rodzice. Jego nieobecność w tej najgorszej chwili przesądziła życie Julii. Osamotniona kobieta zatraciła się w pracy, odizolowała od świata. Jednak musimy pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, choćby było nim jedno maleńkie, słabo widoczne światełko w tunelu. Taki blask odnalazła Julia. W dniu trzydziestych piątych urodzin otrzymała bukiet róż od tajemniczego mężczyzny. Okazał się nim poprzedni właściciel jej domu w Kazimierzu Dolnym. Kobieta postanawia udać się w te rejony, aby wyjaśnić sprawy z przeszłości. Był to początek zmian w jej życiu. Niemałe znaczenie miał również list od jej nieżyjącej matki, który ujawnił pewną rodzinną tajemnicę.

Kiedy wiosna nie nadchodzi – Anna Wysocka-Kalkowska

http://www.psychoskok.pl/produkt/kiedy-wiosna-nie-nadchodzi

„Moje życie bez ciebie” to historia przeróżnych odcieni miłości, do których dochodzi opieka pochodząca z niebios. Począwszy na tej partnerskiej, a skończywszy na żałobnej. Agata, główna bohatera, doznała każdego z tych rodzajów miłości. Jej przygoda po uczuciowym świecie rozpoczęła się, gdy w wieku 18 lat, zakochała się w o wiele starszym Tomaszu. Ich związek nie spotkał się z tolerancją i zrozumiem ze strony rodziny, co poniosło za sobą ucieczkę pary. Choć po kilku latach Agacie i Tomaszowi udało się stanąć na ślubnym kobiercu, ich szczęście nie trwało długo. Tomasz nagle zmarł. Agata stara się stanąć na nogi, po tej dotkliwe stracie. Jej byt zmienia się, gdy po namowach bliskich osób. Wyrusza na wieś. Tam rozpoczyna budowę nowego życia, a w tym procesie pomaga jej tajemnicza siła niebios.

Moje życie bez ciebie – Anna Wysocka-Kalkowska

http://www.psychoskok.pl/produkt/moje-zycie-bez-ciebie

Romantyczny walentynkowy wieczór z poezją

W walentynkowo-czytelniczym szale nie wolno nam zapomnieć o poezji, która cudownie dopełni każdy romantyczny wieczór, w towarzystwie kwiatów i wina. „Renezja”, autorstwa Renaty Grześkowiak, to tak silnie nakreślony obraz prawdziwej miłości, że czytelnik odnosi wrażenie namacalności empatii. To wiersze, które sprawiają, że nasze serca rosną. Autorka, na podstawie własnych życiowych doświadczeń opisuje zachowania ogółu ludzkości. Pokazuje nam jak piękny, pomimo swoich wad, jest świat, jego fauna i flora. Dodatkowo, bodźce wzrokowe pobudzane są wspaniałą twórczością malarza, Marka Haładudy.

Renezja – Renata Grześkowiak

http://www.psychoskok.pl/produkt/renezja

Zawartość tomiku poezji „Co oczy widzą i co serce czuje”, autorstwa Zofii Ostrach, przedstawiona jest już w samym tytule. To fantastyczny prezent, dla każdego miłośnika poezji. Opis uczuć, które towarzyszą nam w każdym dniu. Miłość, szczerość, prawda, przyjaźń, to tylko niektóre z nich. Autorka nie pominęła również ciemnej strony naszej uczuciowości. Jest to niezwykle budujące czytać, że strach, rozpacz, żal, to również uczucia ludzkie, które wcale nie świadczą o naszej słabości. Wymienione wyżej tytuły to przykłady prezentów, które sprawią, że każdy dzień Świętego Walentego będzie udany. Każde książka sprawi, że myśli naszej ukochanej osoby przewędrują na nas.

Co oczy widzą i co serce czuje – Zofia Ostrach

http://www.psychoskok.pl/produkt/oczy-widza-serce-czuje

0 komentarzy do “Książka do kwiatka na walentynki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *