Jak zostać sportowcem

Jak należy się odżywiać, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Jakie produkty jeść, by dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów? Jak zaplanować treningi, aby były efektowne, a jednocześnie nie obciążały naszego serca i mięśni?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w książce Joachima Łeptucha „Jak zostać sportowcem”. Autor – doświadczony trener – w przystępny sposób opisuje wszystko co niezbędne do tego, by poprawić kondycję fizyczną. Publikacja zawiera m.in. propozycje ćwiczeń, wskazówki na temat organizacji treningów, a nawet zalecenia dotyczące radzenia sobie z kontuzjami czy metody zapobiegania im. Książka ta jest doskonałym poradnikiem dla sportowców i osób interesujących się zdrowym trybem życia.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381192156″]

Kim jest autor ebooka „Jak zostać sportowcem”

Joachim Łeptuch, były piłkarz na poziomie zawodowym a także amatorskim. Ewidentny pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.
Pracując jako trener personalny odkrył pasję do pomagania ludziom w osiąganiu celów. Joachim jest także autorem kanału w serwisie YouTube zatytułowanym “Joachim Football” poprzez który proponuje sportowe programy treningowe i opowiada o piłce nożnej na podstawie swojego doświadczenia.

Po latach kontaktu ze sportem postanowił opisać zgromadzoną wiedzę i udostępnić ją jak największej ilości osób w celu spełnienia marzeń ludzi takich jak ty w dziedzinie sportu.

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.