3 rodzaje dmuchanych słupów reklamowych – zalety i wady różnych rozwiązań

Chcesz zareklamować swoją firmę lub wydarzenie w oryginalny i skuteczny sposób? Postaw na efektywny słup reklamowy! Jednak zanim to zrobisz, dowiedz się więcej o ich rodzajach, czytając nasz najnowszy artykuł. Który z poniższych słupów będzie dla Ciebie najlepszy? Poznaj kluczowe cechy i najważniejsze zalety 3 kluczowych modeli.

Reklamowy słup z wentylatorem – lekki i łatwy w montażu

Wentylatorowe słupy reklamowe wykonane z wytrzymałego materiału PVC to świetna propozycja dla osób, które potrzebują odpowiedniego nośnika reklam na wydarzenia sportowe, kulturalne lub targowe. Tego typu słupy potrzebują stałego zasilania, dzięki któremu utrzymują swój kształt. Ich konstrukcja oraz materiał z jakiego zostały wykonane umożliwiają stworzenie słupa wysokiego nawet na 10 metrów! Do utrzymania słupa w wybranym miejscu należy zastosować szpilki i linki odciągowe, dlatego sprawdzą się przede wszystkim podczas imprez plenerowych i innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Ich olbrzymią zaletą jest niewielka waga, która ułatwia transportowanie oraz bardzo szybki montaż w zaledwie 180 sekund.

Słup stałociśnieniowy – do wewnątrz i na zewnątrz

Alternatywą dla wentylatorowych słupów reklamowych są słupy stałociśnieniowe. Ten model wystarczy nadmuchać jeden raz za pomocą dołączonej do zestawu pompki, a będzie prezentował Twoje logo lub hasło reklamowe cały czas, bez konieczności kolejnego napełniania powietrzem. Jest nieco cięższy niż słup z wentylatorem, jednak sprawdzi się zarówno jako forma reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Nie posiada linek i szpilek, co oznacza, że wystarczy postawić go w dowolnym miejscu, a będzie utrzymywał swój kształt i wertykalne ustawienie, reklamując Twoją firmę, produkt lub wydarzenie w wyraźny i trudny do przeoczenia sposób.

Świecący słup reklamowy – efektywny i efektowny

Ciekawą wersją stałociśnieniowego słupa reklamowego jest świecący słup z pilotem. To absolutna nowość, wyposażona w komplet żarówek LED, umieszczonych równomiernie na całej długości dmuchańca. Co więcej, w wyposażeniu słupa, oprócz pompki, torby, banneru oraz instrukcji obsługi jest także pilot, który umożliwia ustalenie nawet 8 cykli świecenia. Tego rodzaju słupy mogą świecić światłem stałym lub migać, przykuwając wzrok mijających go przechodniów i zwracając ich uwagę właśnie na Twoją markę.

Szukasz idealnego nośnika reklamy? Chcesz kupić słup reklamowy, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na biuro@inventini.com, a z chęcią Ci doradzimy. Zapraszamy!

Więcej na: http://inventini.com/dmuchance-reklamowe/slupy-reklamowe/

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *