Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim – kolorowanka

Nauka połączona z zabawą to jeden z najlepszych sposobów na zachęcenie dziecka do poznawania nowych słów i pojęć. Doskonale wie o tym Wojciech Filaber, który w swojej książce ,,Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka” zawarł dziesięć urzekających opowieści opatrzonych kolorowankami i angielskimi odpowiednikami.

Historyjki traktują o różnych zwierzęcych bohaterach. Wśród nich jest między innymi Mała Wiewiórka, która spotyka Małego Motylka i Małą Małpkę. Oprócz tego mamy Małą Rybkę, Małego Bociana, Małego Misia, Kotkę Lucy i wielu innych. Oni budzą sympatię zarówno małego, jak i dorosłego czytelnika.

http://www.psychoskok.pl/produkt/historyjki-dla-dzieci-jezyku-polskim-angielskim-czesc-ii-kolorowanka

Opowieści nie są długie, ale każda z nich ma swój szczęśliwy finał. Tutaj nawet mysz potrafi dogadać się z kotem, a rybka z rekinem. Brak w nich przemocy, a wręcz przeciwnie – przynoszą one dziecku niesamowitą radość i frajdę. Nauka angielskiego nigdy nie była tak przyjemna!

,,Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka” Wojciecha Filabera to znakomita propozycja dla tych, którzy chcą, aby ich dziecko nauczyło się wiele, a przy tym przeżywało cudowne chwile wraz z uroczymi, zwierzęcymi bohaterami. Opowieści ze zbiorku umilają dziecięcy świat, a format książki – A4 w poziomie – zdecydowanie ułatwia pokolorowanie świata z historyjek.

Książka ta przynosi dużo radości, a bawiąc uczy. Nie ma lepszego połączenia dla małego czytelnika i jego rodzica!

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381190640″]

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *