„Łzy” na Marsie potwierdzone?

Na twierdzenia w książce „Sekrety Umarlaków” dotyczące starożytnej technologii i nauki, napływa coraz więcej dowodów. Przykładem tego jest starożytny tekst asyryjski, w którym opisane zostały wszystkie planety naszego układu słonecznego. Co ciekawe, tabliczki z tym tekstem zostały odnalezione w zachodnich Chinach. Opisując planetę Mars, starożytny autor wspomniał o „łzach”, które znajdują się w dolinach Marsa. W tym starym dokumencie znajdziemy informacje o czterech ogromnych kraterach na powierzchni Marsa, których erupcje spowodowały powstanie wspomnianych „łez” w pobliskich dolinach.

Ostatnio otrzymane z Marsa serie zdjęć pomogły wyjaśnić tę zagadkę ze „łzami”. Np. w regionie Chryse na Marsie znaleziono, w pobliżu takiego krateru, ogromne skalne krople, spowodowane wysoką temperaturą otoczenia, ściekające po zboczu doliny jak łzy, zanim znów nie zastygły. Inną teorią jest, że łzy te uformowała ściekająca po zboczach dolin woda, wtedy, gdy jeszcze były opady na Marsie.

Najciekawsze jest to, że dopiero Voyager I potwierdził, wysyłając na Ziemię dużo informacji o Marsie. Dane zawarte w tym starym asyryjskim dokumencie odesłały do lamusa wiele dotychczasowych teorii, istniejących na temat Marsa. Wydaje mi się, że wyjaśnienie z tego dokumentu dotyczące wspominanych łez, leży także bliżej prawdy, niż nasze teorie o drążącej je wodzie.

źródło Jonathan Gray – Więcej sekretów umarlaków

[buybox-widget category=”book” ean=”9788379000937″]

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.