Konkurs Doskonałe danie z „Doceń polskie”

Trwa konkurs kulinarny portalu KupujNajlepsze.pl adresowany do amatorów dobrego jedzenia. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy gotowania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wejdź na stronę KupujNajlepsze.pl i wybierz artykuł spożywczy wyróżniony godłem „Doceń polskie”. Wymyśl oryginalny przepis na danie z wybranym produktem i zdobądź sprzęt AGD, m.in. ciśnieniowy ekspres do kawy, blender i frytownicę.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy stworzyć oryginalny przepis na danie, którego składnikiem będzie co najmniej jeden z produktów uhonorowanych certyfikatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, a następnie zamieścić go na Fanpage KupujNajlepsze.pl http://www.facebook.com/KupujNajlepsze oraz na stronie internetowej KupujNajlepsze.pl. Informacje o nagrodzonych wyrobach dostępne są w serwisie oraz na blogu programu „Doceń polskie” http://blog.docenpolskie.pl/produkty-z-docen-polskie/ .

Zabawa rozpoczęła się 1 czerwca i będzie odbywać się w edycjach miesięcznych. Pierwsi laureaci zostaną wyłonieni 30 czerwca 2012 roku. Nadesłane propozycje oceniane będą przez internautów korzystających z Fanpage KupujNajlepsze.pl. Wybrane przez nich przepisy przeanalizuje Loża Ekspertów programu „Doceń polskie”. Oceniane będą m.in. walory smakowe dania i kreatywne wykorzystanie produktu z godłem programu. W każdej edycji wyłonionych zostanie pięciu zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
Regulamin konkursu dostępny jest na Fanpage KupujNajlepsze.pl

KupujNajlepsze.pl i mobilna aplikacja
Nowy serwis internetowy zawierający informacje o produktach spożywczych wysokiej jakości. To kolejna inicjatywa promująca wyroby nagrodzone certyfikatem „Doceń polskie”.

KupujNajlepsze.pl zawiera bazę artykułów spożywczych oraz adresy sklepów, w których można je nabyć. Użytkownicy serwisu mogą tworzyć własne Listy zakupów, a także przeglądać i dodawać przepisy kulinarne.

Dostępna jest również aplikacja mobilną na smartfony z systemem Android oraz na iPhone.Dzięki niej można szybko znaleźć określony produkt i dodać go do Listy zakupów. Dostępne w aplikacji funkcje (m.in. przypominacza i lodówki) ułatwiają robienie codziennych zakupów.

 

Produkty z certyfikatem „Doceń polskie”
Godło programu jest nadawane artykułom spożywczym wysokiej jakości, posiadającym „polski akcent” (tradycyjna receptura, polskie składniki).O przyznaniu certyfikatu decydują oceny Loży Ekspertów. Honorowy patronat nad programem sprawuje Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Asortyment wyrobów ze znakiem „Doceń polskie” jest naprawdę szeroki. Posiadaniem prestiżowego godła mogą się poszczycić m.in. wędliny, nabiał, mrożonki, przetwory warzywne i owocowe, słodycze, napoje, sosy, dania gotowe oraz przyprawy.

Pełna lista nagrodzonych produktów dostępna jest na blogu programu, http://blog.docenpolskie.pl/produkty-z-docen-polskie/ .

 

 

* * *

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”

Program „Doceń polskie” ma na celu promocję wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się eksperci, reprezentujący m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Fundację Klubu Szefów Kuchni, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, Związek Polskie Mięso czy Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego.

Honorowy patronat nad programem „Doceń polskie” sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *