Dookoła Polski 2012

10 motocyklistów, prawie 3500 km i tylko 7 dni. Ludzie w różnym wieku, o różnych profesjach. Miłość do jednośladów i pasja podróżowania sprawiły, że wspólnie wyruszyli w podróż dookoła Polski.

26 maja rozpoczęła się podróż „Dookoła Polski 2012” z udziałem grupy zapalonych miłośników motocykli. Start wydarzenia miał miejsce w Poznaniu.

Trasa zaplanowana jest na siedem dni (do 02 czerwca 2012 roku). Przy wsparciu systemu Yanosik.pl przebieg trasy można śledzić na żywo na stronie internetowej motokm.pl

Po drodze spotykają się z życzliwością oraz wsparciem innych ludzi. Nocują w Kłodzku, Zakopanem, Zamościu, Węgorzewie, Pucku i Międzyzdrojach. Podczas podróży planują odwiedzić ponad 100 miast.

W dniu 28.05.2012 dotarli również do rodzinnego Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku. Dzieci bardzo ucieszyli tak nietypowi goście. Miały także niebywałą okazję odbyć krótką przejażdżkę jednośladem.

Celem jest sprawienie radości nie tylko uczestnikom, ale także innym fanom jednośladów, a także mieszkańcom odwiedzanych regionów. Chcą również pokazać sceptykom tego sportu, że motocykliści to przyjazna społeczność kierowców, a tym samym zmienić sposób postrzegania ich wyłącznie jako tzw. dawców organów.

Przebieg trasy można śledzić na żywo: http://korkowo.pl/race-motokm2012/iframe.html

 

Źródło: Yanosik.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *