Fakturowanie online prostsze niż myślisz

W dobie prężnie rozwijającej się elektroniki, procesy takie jak fakturowanie stają się znacznie prostsze niż jeszcze dekadę temu. Dzisiaj wystawianie faktur ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć myszką. Mimo, iż istnieje wiele programów do faktur, to są jednak jeszcze prostsze i znacznie wygodniejsze sposoby. Zalicza się do nich fakturowanie online, które jest prostsze niż myślisz!

Błyskawicznie

Wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że wystawienie faktury jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności. I choć program do faktur znacznie skraca ten proces, to są jeszcze opcje jeszcze prostsze i szybsze. Darmowy program do faktur online to sposób na błyskawiczne wystawianie oraz przesyłanie faktur między przedsiębiorstwem a klientem. Z biegiem czasu proces ten jeszcze bardziej się skraca z uwagi na zbieranie bazy kontrahentów. Wystarczy wówczas zalogować się do panelu i za pomocą kilku kliknięć wystawić swojemu stałemu klientowi fakturę oraz przesłać ją mailowo. Wszystko dobywa się w mgnieniu oka!

Z dowolnego miejsca

Poza atutem szybkości jest jeszcze atut dostępności. Dzięki możliwości logowania się do panelu z dowolnego miejsca za pośrednictwem internetu, możesz w prosty sposób nie tylko wystawić dowolną fakturę, ale także sprawdzić archiwum, pobrać zestawienia czy nawet wyszukać dane kontrahentów.

100% bezpieczeństwa

Kolejną zaletą jaką oferuje nam internetowy program do fakturowania jest oczywiście gwarancja bezpieczeństwa. W tym temacie nie ma żadnej dyskusji – w końcu w grę wchodzą bardzo ważne dokumenty firmy jakimi są faktury. Ich bezpieczeństwo musi więc być pewne i tak też się dzieje w przypadku internetowej księgowości. Firmy takie jak biuro24.pl oferujące między innymi darmowy program do fakturowania w sieci gwarantują również wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki specjalnie szyfrowanemu systemu logowania. Co więcej tego typu firmy zawsze regularnie wykonują kopie zapasowa, co również jest dodatkowym zabezpieczeniem dla firmy i zrzuceniem obowiązku z przedsiębiorcy.

Ekologiczne rozwiązanie

Nie podlega wątpliwości, że e faktura jest również ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych faktur. W końcu oszczędzamy spore ilości papieru, których ilość w czasie tradycyjnego fakturowania zużywa się w zatrważającym sumach. Wybierając fakturowanie online wspierasz również ekologię!

Jak to działa?

Wystawianie faktur przez internet jest prostsze niż myślisz. Wystarczy zarejestrować się np. na stronie biuro24.pl, wypełnić wszystkie dane swojej firmy i już można w pełni korzystać z serwisu. Aby wystawić pierwszą fakturę potrzebujesz jedynie dane kontrahenta, wypełniasz wszystkie pozycje (tak samo jak w przypadku standardowego programu do wystawiania faktur) i po kilkunastu sekundach Twoja faktura jest gotowa do wysłania. Szybko i prosto!

Dla kogo takie rozwiązania?

Rozwiązania tego typu z pewnością zadowolą wszystkich tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Są one bowiem błyskawiczne i konkurencyjnie tanie. Z całą pewnością pozwalają również na większą swobodę, co dla przedsiębiorców dość często podróżujących z pewnością jest ogromną ulgą.

Dzisiaj nie musisz wozić ze sobą gotowych blankietów czy też każdorazowo udawać się do biura w celu wystawienia faktury swoim klientom. Wystarczy komórka, tablet lub laptop i dostęp do internetu – a wszystko załatwisz zdalnie i w zaledwie kilkadziesiąt sekund. To zdecydowanie najprostsze i najszybsze fakturowanie jakie do tej pory zaistniało.

Artykuł został przygotowany przez doświadczony zespół firmy biuro24h.pl. Biuro rachunkowe wdrażające innowacyjne rozwiązania dla księgowości online.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.