Samochodziki Modarri – projektuj, buduj i jedź!

Samochodziki Modarri dziecko pokocha od pierwszej jazdy. Modarri to zabawka, która uczy projektowania, inżynierii i mechaniki. Przy tym samochody są piękne, jeżdżą gładko reagując na ruch ręki. Z jednego samochodu można stworzyć pięć modeli z unikalnym systemem kierowniczym i amortyzowanym zawieszeniem. Wystarczy, że dziecko „usiądzie” za kierownicą aby „poczuło drogę”! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!

Samochody Modarri mają niesamowite cechy, które dzieci znajdą tylko w tych autach:

– Modarri składa się z jedenastu wysokiej jakości, wymiennych części – w tym bieżnikowane opony, prawdziwe resorowane przednie i tylne zawieszenie, podwozie, fotel, maska samochodu.

– Samochody można wciąż na nowo projektować – wygląd i kolorystykę, skręcać części załączonym śrubokrętem, a potem eksperymentować z możliwościami nowego samochodu.
– Każde auto można złożyć na 5 różnych sposobów, a wymieniając części z innymi zestawami Modarri można uzyskać nawet 3 miliony kombinacji.
– Modarri powstały z miłości do samochodów dlatego zachwycają urodą, funkcjonalnością i wytrzymałością.
– Jeżdżą gładko, reagując na ruch ręki ponieważ posiadają współbieżny układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie.

Wprowadzone jesienią 2016 roku na rynek nowe wersje Samochodów Modarri, Modarri Delux mają dodatkowo załączone do opakowania części zamienne (maska samochodu i błotniki), dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Samochody Delux posiadają unowocześnione podwozie, zawieszenie i fotel oraz pomalowane są prawdziwym dwustopniowym, metalicznym lakierem samochodowym.

Każda część samochodu Modarri Delux jest wymienna z innymi częściami wszystkich samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc miliony nowych samochodzików! Modułowy system składania samochodu Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa.

Samochody Modarri to niekończące się możliwości zabawy, składania, projektowania. W sprzedaży jest 14 modeli różnych aut Modarri, ponieważ więcej Modarri to więcej niesamowitej zabawy i nauki. Dla kolekcjonerów dostępny jest duży Transporter Modarri, który może pomieścić nawet 8 samochodzików.

Więcej o Modarri na www.modarri.pl. Cena Modarri to 99zł, Modarri Delux 129zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *