Odkryj swoje kwantowe JA na GROUPONIE…

Firma szkoleniowo-doradcza Human Advice z siedzibą we Wrocławiu wprowadziła na międzynarodowy rynek szkoleń e-lerningowych szkolenie Meritum coachingu w praktyce z certyfikatem w języku polskim oraz angielskim w promocyjnej cenie na najpopularniejszej w Polsce internetowej platformie zakupowej GROUPON.PL z siedzibą w Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone.

eKurs jest dostępny w ofercie promocyjnej tylko do końca lutego 2016r. Od marca firma wprowadza udoskonaloną wersję PREMIUM e-kursu, która będzie zawierała dodatkowo moduły wzbudzania stanu fal alfa w mózgu, który wspomaga proces szybszego uczenia się.

Jeszcze w tym roku firma planuje wprowadzić na rynek urządzenie 3 D wspomagające proces edukacyjny poprzez uczenie się w bezpośredniej i natychmiastowej komunikacji podświadomości zbiorowej z indywidualną, czyniąc oferowane szkolenia najnowocześniejszymi i najbardziej innowacyjnymi szkoleniami na rynku światowym.

Zastosowane w promocyjnej wersji e-kursu narzędzia e-learningowe rozwijają i wpływają na synchronizację obu półkul mózgowych, która z kolei wpływa na zwiększenie kreatywności a wtedy nauka staje się dużo łatwiejsza, przyjemniejsza, bardziej efektywna i trwała. Poprawia się również koncentracja oraz pamięć. Kurs zawiera także zastosowanie odkryć z zakresu fizyki kwantowej w rozwoju osobistym i zawodowym.

e-Kurs tworzą  treści merytoryczne, ćwiczenia interaktywne, testy, krzyżówki, quizy, puzzle mające na celu rozwój wiedzy, świadomości, umiejętności oraz kompetencji niezbędnych na rynku pracy.

W programie kursu m.in. Charakterystyka zawodu coacha, Profesjonalna usługa coachingowa, Odkrywanie możliwości, potencjału, zasobów, talentów, umiejętności, Samoocena i przekonania dotyczące otaczającej rzeczywistości – diagnoza i zmiana, Umiejętności coachingowe, Modele rozmów coachingowych, Narzędzia coachingowe, Uczenie się przez całe życie.

e-Kurs Meritum coachingu w praktyce składa się z 40 godzin zegarowych, tworzących 8 jednostek szkoleniowych – lekcji, każda lekcja to 10 sesji szkoleniowych trwających po 30 minut. Dostęp do platformy e-learningowej jest aktualny przez 2 miesiące od momentu aktywacji e-kursu.

Wersja demonstracyjna jest dostępna w serwisie YOU TUBE pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=MejN3fHzNyI&feature=share

Szkolenie jest dostępne w promocyjnej cenie przez jedną z największych, najbardziej znanych i popularnych w Polsce platform do zakupów on-line – GROUPON – pod adresem https://www.groupon.pl/deals/human-advice-1

Do każdej lekcji e-kursu klient ma do dyspozycji test –egzamin potwierdzający nabytą wiedzę, umiejętności i kompetencje w trakcie e-kursu. Po rozwiązaniu elektronicznego testu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje informację zwrotną o jego wyniku w swoim panelu osobistym użytkownika platformy e-learningowej.

E-kurs jest skierowany do osób, które:

  • są zainteresowane rozpoczęciem wykonywania zawodu coacha

  • pracują już w zawodzie i chciałyby potwierdzić certyfikatem swoją wiedzę, umiejętności oraz  kompetencje

  • pracujących w działach HR i PR

  • chciałyby się przekwalifikować lub poszerzyć zakres swoich kompetencji

  • są zatrudnione na stanowiskach menadżerskich, kierowniczych, liderskich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności coachingowe

  • właścicieli małych, średnich i dużych firm, którzy chcą osiągać zaplanowane cele biznesowe i osobiste, wprowadzać zmiany, zwiększać efektywność i kreatywność, motywować i rozwijać kompetencje zatrudnionych ludzi

  • które  stosują w swojej pracy narzędzia rozwoju osobistego: doradców zawodowych, facylitatorów, trenerów, psychologów, trenerów personalnych, pracowników służby zdrowia ,dietetyków, pracowników pomocy społecznej,

  • do studentów kierunków psychologicznych, pedagogicznych, ekonomicznych, itp.

  • wszystkich pozostałych osób zainteresowanych doskonaleniem rozwoju osobistego

Do platformy e-learningowej każdy klient może się zalogować w jednym z 3 wybranych przez siebie języków: języku polskim, angielskim lub rosyjskim. Po ukończeniu e-kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego ukończenie w wersji papierowej z programem kursu oraz ilością liczby godzin po polsku i angielsku wraz z niespodzianką szkoleniową.

***

Human Advice – firma szkoleniowo-doradcza z siedzibą we Wrocławiu jest członkiem sieci i partnerem platformy Obserwatorium e- Jobs, e-Skills & e-Competences. Firma otrzymała międzynarodowy znak doskonałości – The Label of Excellence, który wyróżnia organizacje szkoleniowe oferujące usługi dążące do rozwoju i doskonalenia szkolenia zawodowego oraz odpowiadające wymaganiom europejskiego rynku w zakresie ICT. Firma posiada także certyfikat Firma Przyjazna Internatom za wysoki standard komunikacji z klientami oraz dopasowanie oferty do potrzeb Internatów oraz jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych wojewódzkiego urzędu pracy.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *