POWRÓT DO NATURY! Styczniowy National Geographic Polska już w sprzedaży

Kuracja naturą, polskie parki narodowe, gumowa Azja, food trucki oraz słynne mapy National Geographic. To wszystko w najnowszym numerze magazynu NG Polska!

Teraz na niską odporność organizmu i depresję lekarze wypisują recepty na spacery po lesie. Korporacyjni szefowie coraz częściej zdają sobie sprawę, że na brak kreatywności u pracowników pomóc może tylko sesja relaksacyjna w parku. Zatoczyliśmy koło – to, co od wieków było oczywiste, stało się największym odkryciem XXI w. Od tej pory każdy materiał na naszych łamach i w internecie oznaczony #natura2016 będzie nam wszystkim przypominał o tym, co ważne. Że warto wrócić do korzeni – pisze we wstępie Martyna Wojciechowska redaktor naczelna National Geographic Polska.

Dodatkowo w numerze przeczytamy o polskich parkach narodowych, lateksowej gorączce złota, czyli popycie na kauczuk, a także popularności food trucków i mapach produkowanych przez National Geographic.

 


prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.