Żywiec Zdrój w rodzinnym opakowani

Woda niegazowana Żywiec Zdrój od połowy sierpnia jest dostępna w nowej butelce o pojemności 2 litrów. Nowe opakowanie, stworzone z myślą o rodzinach i ich zwyczajach domowych, ma wygodny kształt oraz praktyczny uchwyt ułatwiający nalewanie.

W odpowiedzi na potrzeby konsumentów woda niegazowana Żywiec Zdrój pojawia się na rynku w nowej, rodzinnej butelce o pojemności 2 litrów. Specjalnie wyprofilowany uchwyt sprawia, że z łatwością jedną ręką nalejemy z niej wodę do szklanki.

Poprzez rodzinną butelkę marka Żywiec Zdrój pragnie wspierać budowania zdrowych nawyków żywieniowych u dorosłych i dzieci tam, gdzie jest to najważniejsze, czyli w domu. Woda Żywiec Zdrój jest odpowiednia do picia na co dzień dla każdego niezależnie od wieku czy stanu zdrowia. Jest także polecana dla tak szczególnych grup jak niemowlęta i małe dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Woda niegazowana Żywiec Zdrój w rodzinnym opakowaniu będzie dostępna zarówno w sklepach kanału tradycyjnego, jak i w sieciach handlowych. Na rynku pojawi się również w opakowaniu zbiorczym 4x2l. Rekomendowana cena detaliczna za butelkę wynosi 3,09PLN.

Woda źródlana Żywiec Zdrój jest obecnie dostępna w następujących wariantach pojemnościowych:
0,33l, 0,5l, 0,7l, 2l i 5l.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.