Klinkier – Imitacja starej cegły w nowoczesnej architekturze Budownictwo

Klinkier – Imitacja starej cegły w nowoczesnej architekturze

24 kwietnia 2018 No Comments

Wyroby klinkierowe w nowoczesnej odsłonie. Imitacja starej cegły na ścianach wewnętrznych i elewacyjnych. Ciekawe i nietuzinkowe aranżacje w obecnej architekturze. Co to jest i do czego są wykorzystywane płytki, cegły i bruki klinkierowe. Dowiedz się więcej tutaj!

Zakup nowego mieszkania – gotowe czy w budowie? Które wybrać? Dom

Zakup nowego mieszkania – gotowe czy w budowie? Które wybrać?

24 kwietnia 2018 No Comments

Jakie mieszkanie kupić? Czy zakup lokalu w trakcie budowy to dobry pomysł ➤ Na co zwrócić szczególną uwagę? Czym kierować się przy wyborze lokalizacji? Dane statystyczne. Wady i zalety każdej opcji. Porady i wskazówki. Poznaj firmę deweloperską i najbliższą okolicę. Zainwestuj z głową ➤ Zobacz tutaj!

Jakie biuro wynająć? Budownictwo

Jakie biuro wynająć?

24 kwietnia 2018 No Comments

Założyłeś swój własny biznes? Gratulacje! Teraz jednak czeka cię wiele pracy i decyzji, które będziesz musiał podjąć. Nie tylko związanych z doborem pracowników, ale i miejsca, gdzie będą oni wykonywać swoje obowiązki. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, jak oszacować zapotrzebowanie powierzchni, koszty oraz na jakie udogodnienia zwrócić szczególną uwagę.

Leczenie grzybicy Zdrowie i uroda

Leczenie grzybicy

20 kwietnia 2018 No Comments

Dokuczliwe swędzenie stóp, zaczerwieniona skóra, nieprzyjemny zapach, łuszczenie się skóry między palcami, czy też rogowacenie się skóry stopy – to najczęstsze objawy grzybicy stóp.

Garnitur na miarę – co warto wiedzieć? Moda i styl

Garnitur na miarę – co warto wiedzieć?

20 kwietnia 2018 No Comments

Krótki poradnik dla osób planujących kupić garnitur ➤ Gotowy czy szyty na Twoją miarę? ➤ Co musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się na szycie garnituru na miarę. Jak dopasować model do okazji? Jakie wybrać dodatki? Przydatne informacje. Dowiedz się więcej!

Piękne długi i gęste rzęsy – metody przedłużania rzęs Zdrowie i uroda

Piękne długi i gęste rzęsy – metody przedłużania rzęs

20 kwietnia 2018 No Comments

Chciałabyś zniewalać spojrzeniem każdego dnia bez codziennego poświęcania czasu na malowanie rzęs? ➤ Przeczytaj nasz artykuł o metodach stosowanych przez profesjonalnych stylistów do przedłużania naturalnych rzęs. Sprawdź zalety sztucznych rzęs oraz ceny zabiegów ➤ Dowiedz się więcej już dziś!

Koenzym Q 10 i jego znaczenie Zdrowie i uroda

Koenzym Q 10 i jego znaczenie

19 kwietnia 2018 No Comments

Do prawidłowego funkcjonowania organizm człowieka potrzebuje energii. Wytwarzana jest ona w mitochondriach komórek. Niezbędny do tego jest koenzym Q 10 wytwarzany przez wątrobę. Niestety jego ilość jest produkowana tylko na poziomie niezbędnym. Wraz z wiekiem stopniowo spada.

3 problemy, które może spowodować zasobnik cwu i jak im zapobiec Pokaz slajdów

3 problemy, które może spowodować zasobnik cwu i jak im zapobiec

19 kwietnia 2018 No Comments

Ogrzewanie pochłania prawie ¼ całej energii zużywanej w Polsce. Ogrzewamy pomieszczenia domowe, ale też wodę użytkową, z której korzystamy każdego dnia. Jednocześnie jesteśmy coraz bardziej świadomi rozwiązań, dzięki którym ciepłą wodę możemy otrzymywać szybciej, taniej i bezpieczniej. Wielu użytkowników sięga po zasobnik cwu, który ma za zadanie magazynować i przekazywać

Po których studiach będziesz mógł pracować w urzędzie? Polecamy

Po których studiach będziesz mógł pracować w urzędzie?

19 kwietnia 2018 No Comments

Praca w urzędzie dla wielu z nas to stereotypowe picie kawy lub herbaty, pogawędki i różne inne czynności, do których nie wymagane jest żadne doświadczenie ani wiedza. A dlaczego? Przecież w urzędach pracuje się po znajomości! Jaka jest prawda i dlaczego nie warto wierzyć w plotki? O tym w dalszej

Prawa pracownika – 5 najważniejszych zasad Inne

Prawa pracownika – 5 najważniejszych zasad

19 kwietnia 2018 No Comments

Jesteś zatrudniony? Sprawdź jakie przysługują Ci prawa ➤ Zapoznaj się z 5 najważniejszymi zasadami prawa pracy. Dowiedz się co zrobić w przypadku gdy pracodawca nie przestrzega reguł ➤ Wejdź i koniecznie przeczytaj!