Reportaż idealny na wakacje Turystyka

Reportaż idealny na wakacje

14 lutego 2019 No Comments

Poznawanie nowych miejsc i ludzi to kształcąca przyjemność. Warto o tym pamiętać. Reportaż idealny na wakacje zabierze nas na inspirujące spotkanie z nieznanym. Rutyna potrafi przytłaczać. Czasem trudno przecież cieszyć się kolejnym dniem, gdy wszystko zdaje się przewidywalne. Wiele może zmienić chwilowa odmiana. To dlatego marzenia, by choć na moment

Nowe funkcje aplikacji do szyfrowania danych Specfile Edukacja

Nowe funkcje aplikacji do szyfrowania danych Specfile

13 lutego 2019 No Comments

Poznańska firma Specfile Project Sp. z o.o. (Specfile.pl) zaktualizowała prostą aplikację do szyfrowania danych jednym kliknięciem i współdzielenia zabezpieczonych dokumentów z innymi użytkownikami. Nowa wersja programu została wzbogacona o dodatkowe funkcje.

Czym jest ISO 14001:2015? Jakie firmy powinny zdecydować się na audyt? Gospodarka

Czym jest ISO 14001:2015? Jakie firmy powinny zdecydować się na audyt?

11 lutego 2019 No Comments

System zarządzania środowiskowego ISO 14001 określa procesy i sposoby, w jaki przedsiębiorstwa powinny reagować na natychmiastowe i długoterminowe zmiany w naturze, które są wynikiem tworzenia produktów czy wykonywania usług. Dzięki uzyskaniu akredytacji ISO 14001 organizacja może zapewnić interesariuszy, że spełnia międzynarodowe standardy branżowe, w zakresie systemów zarządzania środowiskiem.

Giganci i anioły upadłe Wydanie II poprawione Książki recenzje

Giganci i anioły upadłe Wydanie II poprawione

7 lutego 2019 No Comments

Wszyscy jesteśmy dosyć mocno przyzwyczajeni do powszechnej wizji historii ludzkości. Kiedyś miliardy lat temu na ziemi narodziło się życie i w procesach ewolucji powstawały kolejne gatunki coraz bardziej złożone. Gdzieś na końcu drabiny ewolucji zaczęła się historia ludzi. Było to jakieś 10 tysięcy lat temu. Tak, do tego jesteśmy przyzwyczajeni.

Czym się kierować przy wyborze smartfona? Technika

Czym się kierować przy wyborze smartfona?

6 lutego 2019 No Comments

Każdy z nas raz na jakiś czas staje przed koniecznością kupienia nowego smartfona. W gąszczu ofert ciężko jednak połapać się w tym, który model co oferuje i na jakie parametry powinno się zwracać uwagę, aby dokonać dobrego zakupu. Sprawdź zatem, w jaki sposób podejść do kwestii kupowania podobnego urządzenia!

Okna pasywne, dzięki którym dom staje się energooszczędny Zakupy

Okna pasywne, dzięki którym dom staje się energooszczędny

6 lutego 2019 No Comments

Na etapie projektowania i planowania domów pod uwagę brane są okna. To one decydują o energooszczędności, komforcie termicznym, ale i właściwej izolacji akustycznej. Producenci nie bez powodu pracują nad coraz to nowszymi technologiami. Obecnie na prowadzenie w kwestii energooszczędności wysuwają się okna pasywne.

Wskazówki i porady dotyczące spawania Świat technologii

Wskazówki i porady dotyczące spawania

3 lutego 2019 No Comments

Praktyka spawania wymaga specjalistycznej wiedzy na temat ciepła, fizyki i wyboru odpowiednich materiałów do rodzaju metalu, który zamierzasz spawać.

Anioł Michał – ebook dla dzieci Książki recenzje

Anioł Michał – ebook dla dzieci

1 lutego 2019 No Comments

Anioł Michał to krótkie opowiadanie terapeutyczne dla dzieci od 8 roku życia. Ze względu na niewielką liczbę znaków może z powodzeniem służyć do samodzielnego czytania. Młody czytelnik nauczy się tutaj bardzo istotnego pojęcia, jakim jest asertywność i być może od tej pory zacznie do niej przykuwać znacznie większą uwagę. Dowie

Instalacja elektryczna w domu – o czym warto pamiętać? Zakupy

Instalacja elektryczna w domu – o czym warto pamiętać?

31 stycznia 2019 No Comments

Wykonując instalację elektryczną w domu mamy do wyboru dwie metody puszkową i bezpuszkową. W pierwszej z nich przewody prowadzone są w poziomej linii, a następnie łączą się z kolejnymi puszkami rozgałęziającymi i z nich trafiają do łączników i gniazdek. Od tej metody odchodzi się na rzecz bezpuszkowej. Powodem jest trudność

Czy catering szkolny to dobry wybór dla dzieci? Wydarzenia

Czy catering szkolny to dobry wybór dla dzieci?

30 stycznia 2019 No Comments

Usługi cateringowe oferowane w szkołach i przedszkolach często są uznawane za gorszą alternatywę dla żywienia w stołówkach. Jak jest w rzeczywistości?