Wiadomości z ostatniej chwili z gościnnym udziałem Michała Ogórka w Klubie Komediowym

W najbliższą środę 18 czerwca o godz. 21:00 improwizatorzy zagrają do wyciętych nagłówków z gazet, które wybierze specjalnie Michał Ogórek, dziennikarz i felietonista.

Ten spektakl to wieczór improwizacji w którym zazwyczaj publiczność jako inspirację przynosi nagłówki z gazet. Tym razem wyjątkowo zrobi to Michał Ogórek. Aktorzy następnie wylosują nagłówki przed startem sceny oraz będą ich używać w trakcie jako inspiracji do kolejnych improwizowanych scen. Aktorzy nie wiedzą wcześniej jakie fragmenty z prasy przygotuje Michał Ogórek.

Wiadomości z ostatniej chwili to najbardziej aktualne i żywo reagujące na rzeczywistość przedstawienie, komentujące wydarzenia ostatnich dni w naturalny dla improwizacji absurdalny i przewrotny sposób.

Spektakl ten grany jest regularnie co miesiąc w Klubie, wśród gości, którzy do tej pory przygotowywali nagłówki była już m.in. Karolina Korwin Piotrowska.

KIEDY: Środa 18 Czerwcagodz. 21.00

GDZIE: Klub Komediowy ul. Nowowiejska 1

BILETY: 25zł/15 zł

rezerwacje@komediowy.pl

FB: https://www.facebook.com/events/888814964478799/?source=1

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *