Strona projektu Firma Godna Zaufania coraz popularniejsza wśród internautów

Z przeprowadzonych badań wynika, że strona dynamicznie rosnącego w siłę certyfikatu Firma Godna Zaufania – www.firmagodnazaufania.pl staje się z miesiąca na miesiąc coraz popularniejszym miejscem dla polskich internautów, czemu dowodzi ponad 100% wzrost liczby unikalnych użytkowników w pierwszym kwartale 2014 w porównaniu do IV kwartału 2013.

Równocześnie razem ze wzrostem ilości zainteresowanych projektem internautów rośnie również samo zainteresowanie wykazywane przez przedsiębiorców. Z informacji, które uzyskaliśmy od firmy CBOK sp. z o.o. z Rybnika wynika, że liczba przedsiębiorstw, uczestniczących w tym przedsięwzięciu przekroczyła już liczbę 10 tysięcy. W zaskakującym tempie przybywa również chętnych do przeprowadzenia badania i w konsekwencji dołączenia do grupy certyfikowanych firm. Wpływa na to z pewnością między innymi niewygórowany koszt uczestnictwa oraz przejrzyste kryteria oceny potencjalnych kandydatów.

Dla aktualnych członków oznacza to wyraźny wzrost marketingowej wartości certyfikatu w oczach konsumentów. Wzrost ilości odwiedzających implikuje równocześnie coraz to większą ilość wizytówek firm, publikujących swoje dane na łamach serwisu, a w konsekwencji – szerszą grupę potencjalnych klientów, którym przedstawiana jest ich oferta. Wraz ze wzrostem popularności rośnie też rozpoznawalność marki i znaków graficzno-słownych wykorzystywanych przez ten certyfikat.

PD


poznaj najlepsze firmy szkoleniowe – http://www.szkolenia24h.pl/firmy/

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *