DZIECI W OBIEKTYWIE RODZICÓW – TRENDY 2014

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka grupa profesjonalnych fotografów oraz twórcy internetowej aplikacji do tworzenia fotoksiążek www.printu.pl przygotowali publikację Dzieci w obiektywie rodziców – trendy 2014. W trendbooku opisano 10 trendów, które dodatkowo opatrzono wskazówkami ekspertów. Rodzice zainteresowani mogą zapoznać się z treścią publikacji ściągając ją ze strony www.blog.printu.pl i płacą systemem pay per Tweet.

Twórcy aplikacji www.printu.pl oraz grupa specjalistów z całej Polski zajmujących się profesjonalnie fotografią dziecięcą dokonali analizy setek fotoksiążek oraz tysięcy zdjęć robionych dzieciom przez rodziców i wyłonili 10 trendów, które, ich zdaniem, będą rozwijały się w 2014 roku.

Doszliśmy do wniosku, że zbliżający się Dzień Dziecka to dobry moment, by przyjrzeć się bliżej dziecięcej fotografii, która jest obiektem rosnącego zaintersowania rodziców. Przygotowany przez nas trendbook jest podsumowaniem tego, co obserwujemy w naszej codziennej pracy. Każdego dnia stykamy się z setkami zdjęć powstających nie tylko w profesjonalnych studiach, ale też w mieszkaniach, ogrodach, parkach, szpitalach czy gabinetach USG. Publikacja „Dzieci w obiektywie rodziców” jest efektem pracy ludzi, którzy na co dzień zajmują się fotografią dziecięcą. Są to fotografowie, blogerzy, specjaliści w swoim fachu, ale przede wszystkim rodzice” – zapewnia Marcin Pietras, Prezes Zarządu Printu.

Wspólnie wyłoniono 10 trendów:

  1. Fotogeniczny brzuszek

  2. Pierwsze chwile na świecie

  3. Wirtualny pamiętnik dziecka

  4. Jakość zdjęć coraz ważniejsza

  5. Albumy fotograficzne wracają do łask – fotoksiążka

  6. Chrzest, urodziny, komunia – w obiektywie profesjonalisty

  7. Fotozabawa

  8. Uśmiech dziecka i inne emocje

  9. Grunt to rodzinka

  10. Niepublikowanie zdjęć dzieci w sieci

Każdy z trendów został opisany oraz opatrzony poradą lub wskazówką ze strony eksperta.

Publikacja Dzieci w obiektywie rodziców – Trendy 2014 dostępna jest na stronie www.blog.printu.pl. Każdy zainteresowany rodzic może ją ściągnąć płacąc w systemie pay per Tweet.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *