TYNKBUD-1 z nową inwestycją na Woli

W Warszawie powstaje coraz więcej inwestycji budowlanych, zachęcających młodych ludzi do zakupu własnego mieszkania. Jednym z ciekawych projektów jest kameralny budynek, „Świętego Stanisława 6”, zlokalizowany w zielonej i zacisznej części dzielnicy Wola.

Developer godny zaufania

Świętego Stanisława 6” jest kolejnym projektem mieszkalnym firmy TYNKBUD-1, która od ponad 20 lat realizuje inwestycje na terenie Warszawy. Jak podkreśla rzecznik firmy, Pan Ryszard Banacki „Zakres naszej działalności obejmuje pełny cykl realizacyjny tj. od chwili przejęcia terenu do momentu przekazania inwestorowi kluczy do gotowego obiektu. Tynkbud-1 jest firmą z wyłącznie polskim kapitałem i realizuje inwestycje w oparciu o własne finansowanie, a to sprawia, że jesteśmy developerem stabilnym finansowo, gwarantującym pewność inwestycji i bezpieczeństwo naszych Klientów. Co istotne, posiadamy wieloletnie doświadczenia jako generalny wykonawca oraz deweloper. Zawracamy szczególną uwagę na jakość materiałów, procesy budowlane i na czas realizacji inwestycji. Zależy nam, aby nasi przyszli Mieszkańcy byli tak samo zadowoleni z nabytego lokum po 5, 15 czy 20 latach, jak w dniu odebrania kluczy, czego dowodem jest nasz najnowszy projekt mieszkaniowyna Woli.”

Siedmiokondygnacyjny, kameralny budynek „Świętego Stanisława 6” to jedynie 48 mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych układach. Przyszli lokatorzy mogą wybierać 1, 2 lub 3 pokojowe lokale o powierzchni od 33 do 78 m2. Wszystkie mieszkania są odpowiednio doświetlone oraz posiadają balkony lub tarasy. Budynek jest wyposażony w instalację światłowodową, zapewniającą wysokiej jakości usługi teleinformatyczne oraz zbiorczą antenę satelitarną, która umożliwia odbiór wysokiej jakości sygnału telewizyjnego. Istnieje również możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej

Kameralnie, w doskonałej lokalizacji

Warto podkreślić, że dzielnica Wola od kilku lat jest atrakcyjną lokalizacją dla firm deweloperskich, które realizują projekty mieszkaniowe w tej części Warszawy. W najnowszych rankingach, Wola znalazła się w grupie dzielnic, w których odnotowano najbardziej atrakcyjne warunki życia, zarówno pod względem połączeń (rozbudowana sieć komunikacyjna – tramwajowa, autobusowa oraz kolej podmiejska), jak również pod kątem rozwiniętej infrastruktury usługowej, zdrowotnej i edukacyjnej oraz dostępu do placówek kultury. Dzielnica Wola słynie ze swoich zielonych obszarów, takich jak Park Moczydło wraz z kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym, na terenie którego znajdują się baseny otwarte w sezonie letnim, boiska do gry oraz hala do jazdy na rolkach, która w zimę zamienia się w lodowisko. Tereny zielone Woli to również Lasek na Kole, z licznymi ścieżkami rowerowymi, zadaszeniami ze stołem, idealne na rodzinny piknik, a także place zabaw dla dzieci. To wszystko sprawia, że projekt „Świętego Stanisława 6” jest idealną inwestycją dla młodych ludzi pragnących zamieszkać w zielonej, zacisznej okolicy, bez konieczności osiedlenia się za miastem i tym samym rezygnacji z ułatwionego dojazdu do centrum Warszawy. Zakończenie budowy planowane jest na koniec grudnia 2015 roku.

O firmie:

Przedsiębiorstwo „TYNKBUD-1” Spółka z o.o. to działający dynamicznie od 1993 roku Generalny Wykonawca robót budowlanych. Na terenie Warszawy firma zrealizowała do tej pory ponad 50 budynków i dużych kompleksów mieszkaniowych. Od 2008 roku działa na rynku developerskim, starannie dobierając wyjątkowe miejsca lokalizacji. Realizują projekty, które doskonale komponują się w najbliższą zabudowę i są wizytówkami swojego otoczenia. Wieloletnie doświadczenie „TYNKBUD-1” w budowie budynków wielorodzinnych to gwarancja, że realizują produkty najwyższej jakości. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.tynkbud1.pl. Biuro Sprzedaży: ul. Św. Stanisława 6, 01-162 Warszawa, tel. 509-867-502 / tel. 22 497 08 22, sprzedaz@tynkbud1.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *