Zadbanym nogom mówimy stanowcze tak! Zawiązała się Koalicja na Rzecz Pięknych Nóg

Po raz pierwszy w historii trzy organizacje aktywnie wspierające naturalne piękno kobiet podpisały się pod porozumieniem w sprawie powołania Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg. Projekt zainicjowany przez producenta i dystrybutora m.in. rajstop profilaktycznych Veera dotyczy podjęcia działań w służbie nie tylko pięknym, lecz także zdrowym nogom.

Koalicja na Rzecz Pięknych Nóg dąży do podniesienia poziomu wiedzy wśród kobiet na temat profilaktyki dbania o zdrowie nóg. Celem porozumienia jest integrowanie działań służących promocji dobrych nawyków, które zapobiegają powstawaniu żylaków, pomagają w zakresie leczenia niewydolności żylnej i obrzęków limfatycznych, zwalczają cellulit i przynoszą ulgę w bólu.

Podpisując porozumienie w skład Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg weszły: inicjator działań – producent i dystrybutor produktów marki Veera, Pure JATOMI Fitness – największa sieć klubów fitness w Polsce oraz Miraculum – producent kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy oraz ciała.

Koalicja na Rzecz Pięknych Nóg przypomina – łatwiej jest zapobiegać niż leczyć! – a z tego wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę. Silnie eksploatowane na co dzień nogi narażone są na dokuczającą opuchliznę, uczucie zmęczenia i bólu, złe krążenie i zmiany żylakowe. Dlatego Koalicja stawia na profilaktykę, która może zapobiec poczuciu takiego dyskomfortu a w przyszłości też dużo poważniejszym schorzeniom. Chcemy, żeby dzięki nam kobiety czuły się atrakcyjnie i zdrowo, niezależnie od wieku czy trybu życia”mówi Tomasz Nasierowski, przedstawiciel producenta i dystrybutora rajstop profilaktycznych Veera, lidera Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg.

Podejmowane przez Koalicję działania społeczne zakładają między innymi obecność na wielu wydarzeniach związanych ze zdrowiem, profilaktyką czy modą. Założeniem Koalicji jest realizacja programu bezpośrednich spotkań z kobietami, w trakcie których będzie można między innymi porozmawiać z ekspertami, zasięgnąć porad w zakresie profilaktyki, czy przeprowadzić bezpłatne USG żył.

Jako lider klubów fitness w Polsce, Pure JATOMI Fitness z ogromną chęcią propaguje nie tylko aktywność fizyczną, lecz także budowanie świadomości na temat zdrowotnych aspektów w każdej sferze ludzkiego życia. Ruch jest bowiem zbawienny nie tylko dla utrzymania pięknej sylwetki – powiedziała Karolina Kamińska-Lipińska, Pure JATOMI Fitness, jeden z członków Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg. – W swojej działalności pomagamy realizować marzenia o pięknie przez dostarczanie preparatów do pielęgnowania skóry. Naszym nadrzędnym celem jest troska o naszych Klientów, stąd obecność w Koalicji – dodaje Aleksandra Zawadzka, Dyrektor Operacyjny Miraculum, członek Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg.

W trakcie planowanych spotkań z kobietami przewidywane są również atrakcje dodatkowe, w tym konkursy z nagrodami. Do końca 2014 roku Koalicja na Rzecz Pięknych Nóg będzie obecna na kilku dużych eventach – najbliższy to czerwcowe Dni Kielc.

Na specjalnie utworzonej stronie www.koalicjanarzeczpieknychnog.pl będzie można dowiedzieć się więcej na temat profilaktyki i pielęgnacji nóg. Ponadto, na bieżąco będą tam zamieszczane miejsca i terminy wydarzeń, na których przedstawiciele Koalicji będą doradzać, informować, badać i szkolić w zakresie utrwalania dobrych nawyków, które zapobiegają powstawaniu żylaków, pomagają w zakresie leczenia niewydolności żylnej i obrzęków limfatycznych, zwalczają cellulit i przynoszą ulgę w bólu.

Równocześnie, od czerwca na stronie Koalicji zostanie uruchomione „Pogotowie KnRPN”, gdzie eksperci będą odpowiadać na mailowe zapytania związane z dbaniem o zdrowie oraz wygląd nóg.

W planach Koalicji na Rzecz Pięknych Nóg przewidziane są także działania promocyjne w mediach, kampania w social mediach, w tym promocja fanpage’ów Piękne nogi na https://www.facebook.com/pieknenogi oraz https://www.facebook.com/veeraprzeciwzylakowa.

A wszystko po to, by jak najdłużej nasze nogi mogły być zdrowe i piękne!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *