Pawilon Przyszłości zaprasza na spotkanie z technologiami jutra

Jak będą wyglądały miasta przyszłości? Co jeszcze będą potrafiły nasze smartfony? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Pawilonie Przyszłości, który już 23 maja stanie na Placu Defilad przed Pałacem Kultury.

Pawilon Przyszłości to międzynarodowy roadshow organizowany przez portugalską platformę LoginPT, która zrzesza firmy technologiczne pochodzące głównie z Portugalii i Hiszpanii.

W dniu 23 maja, w godzinach 10.00 – 18.00 wystawcy zapraszają na dzień otwarty do Pawilonu Przyszłości, który stanie na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury. Będzie można zobaczyć m.in. jak działają wodne drony, przyjrzeć się pracy twórców nowoczesnych wizualizacji, przetestować urządzenia pozwalające wejść w wirtualną rzeczywistość, a na koniec zagrać w interaktywną grę.

W Pawilonie Przyszłości odwiedzający zobaczą jak będą funkcjonowały miasta za kilkadziesiąt lat oraz z jakich innowacyjnych rozwiązań będziemy korzystać na co dzień.

Wydarzenie w Warszawie organizowane jest ramach cyklu spotkań, podczas których portugalscy przedsiębiorcy prezentują rewolucyjne technologie oraz nawiązują współpracę z firmami na całym świecie. Pawilon Przyszłości do tej pory odwiedził już Lizbonę i Madryt, a kolejne zostaną zorganizowane w Sao Paulo, Rio de Janeiro, Luandzie, Maputo, Makau i Berlinie

O firmie LoginPT

LoginPT jest platformą, która zrzesza ponad 100 europejskich firm, pochodzących głównie z Portugalii i Hiszpanii, działających na międzynarodowych rynkach. Jest także odpowiedzialna za wdrażanie innowacyjnych projektów na całym świecie.

Wszystkie firmy należące do platformy są doceniane na międzynarodowej arenie za sukcesy w opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań i realizowanie wyznaczonych celów.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *