Z redakcji Motor do portalu Lokalizacja.info

Maciej Pobocha, do niedawna redaktor prowadzący w tygodniku motoryzacyjnym „Motor”i miesięczniku „Auto Moto”, w połowie kwietnia objął funkcję redaktora prowadzącego w portalu lokalizacja.info.

Maciej Pobocha od ponad 10 lat należy do świata mediów. Początkowo pracował jako dziennikarz radiowy, po czym w 2004 roku związał się z tytułami motoryzacyjnymi wydawnictwa Polskapresse, prowadząc portal motofakty.pl i uczestnicząc w przygotowaniu tygodnika „Moto Express” oraz miesięcznika „Motosalon”. Zajmował się m.in. produkcją materiałów filmowych, kontrolą jakości artykułów oraz ich przygotowywaniem.

Od 2009 r. pełnił funkcję redaktora prowadzącego w największym polskim tygodniku motoryzacyjnym „Motor” i miesięczniku „Auto Moto”. Do jego zadań należało m.in. zarządzanie zespołem działu Porady, współtworzenie strategii rozwoju obu pism, kontakt z partnerami zewnętrznymi (agencje PR, rzecznicy prasowi, instytucje i przedsiębiorstwa).

W lokalizacja.info Maciej Pobocha pełni funkcję redaktora prowadzącego, odpowiedzialnego
za współtworzenie strategii rozwoju portalu, współpracę z partnerami zewnętrznymi oraz redagowanie i przygotowywanie materiałów.

***

Lokalizacja.info

Lokalizacja.info to pierwszy i największy polski portal informacyjny, w całości poświęcony zagadnieniom związanymz usługami lokalizacyjnymi i nawigacyjnymi. Portal lokalizacja.info istnieje od 2007 roku i przez ten czas stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w branży. Na co dzień współpracujemy z wieloma innymi mediami, dostarczając do nich spejalistyczny content. lokalizacja.info to także organizator cyklu największych w Polsce konferencji poświęconych rynkowi usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych – Navigation Trends.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *