Nowoczesne noclegi kontra pokój na kwaterze.

Zbliżają się wakacje, a to oznacza, że znowu zacznie się wałkowanie tematu noclegów i tego, które zasługują na uwagę, a o których lepiej zapomnieć.

Oczywiście należy zapomnieć o tych, które mieliśmy okazję odwiedzić i jednocześnie bardzo się rozczarować. Wszystkie te miejsca, które nie miały nic wspólnego z czystością, wygodą i spokojnym wypoczynkiem z góry należy skreślić. Niestety najczęściej są to zwyczajne kwatery prywatne, czy pojedyncze pokoje wynajmowane albo w mieszkaniach, albo w domach. W takich miejscach nie stawia się na wygodę gości, a jedynie na zysk, dlatego ani meble, ani ściany czy sanitariaty nie będą spełniały żadnych norm. Nie spodziewajmy się zatem, że za 30 – 40 zł dostaniemy godnie wyposażony i czysty pokój z dostępem do łazienki i kuchni. Druga sprawa to obecność innych ludzi za ścianą, nie tylko właścicieli, ale także innych gości – w takich warunkach raczej nie wypoczniemy. Hałasy, kręcenie się po korytarzu do późna w nocy i bałagan w toalecie, to ostatnie rzeczy na które ma się ochotę będąc na wczasach.

searching for homeWynajmując noclegi trzeba postawić na obiekty, które specjalizują się w wynajmie miejsc turystom. W dobrych hotelach wiedzą, jak zadbać o czystość i wygodę, podobnie w pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych. A w takich miejscach koszt nie będzie wiele większy od tych „niby” takich kwater, wystarczy, że wcześniej zarezerwujemy pobyt. W takich miejscach pokoje są wygodne , czyste i dobrze umeblowane, standardem są łazienki, a dostęp do kącików kuchennych na tyle wystarczający, że nie ma potrzeby korzystać już z odrębnych kuchni. W hotelach wszystko przygotowane jest pod klienta/turystę, dlatego o spokojny wypoczynek nie musimy się martwić.

Wszystkim już teraz polecamy porządne obiekty, które od lat trzymają wysoki Standard usług z różnorodną ofertą wypoczynkową na cały rok kalendarzowy. Szczegóły pod tym linkiem.

M-S-M

Przeczytaj także: Dobre maniery w czasie wspólnej podróży – 7 złotych reguł.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *