Nowoczesne noclegi kontra pokój na kwaterze.

Zbliżają się wakacje, a to oznacza, że znowu zacznie się wałkowanie tematu noclegów i tego, które zasługują na uwagę, a o których lepiej zapomnieć.

Oczywiście należy zapomnieć o tych, które mieliśmy okazję odwiedzić i jednocześnie bardzo się rozczarować. Wszystkie te miejsca, które nie miały nic wspólnego z czystością, wygodą i spokojnym wypoczynkiem z góry należy skreślić. Niestety najczęściej są to zwyczajne kwatery prywatne, czy pojedyncze pokoje wynajmowane albo w mieszkaniach, albo w domach. W takich miejscach nie stawia się na wygodę gości, a jedynie na zysk, dlatego ani meble, ani ściany czy sanitariaty nie będą spełniały żadnych norm. Nie spodziewajmy się zatem, że za 30 – 40 zł dostaniemy godnie wyposażony i czysty pokój z dostępem do łazienki i kuchni. Druga sprawa to obecność innych ludzi za ścianą, nie tylko właścicieli, ale także innych gości – w takich warunkach raczej nie wypoczniemy. Hałasy, kręcenie się po korytarzu do późna w nocy i bałagan w toalecie, to ostatnie rzeczy na które ma się ochotę będąc na wczasach.

searching for homeWynajmując noclegi trzeba postawić na obiekty, które specjalizują się w wynajmie miejsc turystom. W dobrych hotelach wiedzą, jak zadbać o czystość i wygodę, podobnie w pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych. A w takich miejscach koszt nie będzie wiele większy od tych „niby” takich kwater, wystarczy, że wcześniej zarezerwujemy pobyt. W takich miejscach pokoje są wygodne , czyste i dobrze umeblowane, standardem są łazienki, a dostęp do kącików kuchennych na tyle wystarczający, że nie ma potrzeby korzystać już z odrębnych kuchni. W hotelach wszystko przygotowane jest pod klienta/turystę, dlatego o spokojny wypoczynek nie musimy się martwić.

Wszystkim już teraz polecamy porządne obiekty, które od lat trzymają wysoki Standard usług z różnorodną ofertą wypoczynkową na cały rok kalendarzowy. Szczegóły pod tym linkiem.

M-S-M

Przeczytaj także: Dobre maniery w czasie wspólnej podróży – 7 złotych reguł.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  Hania Sierpień 09, 2019

  Szukając dobrego noclegu czym się kierować? Najczęściej o wyborze decyduje koszt wynajmu. Kilka porad znajdziemy na stronie http://www.poradniki24h.pl/temat/noclegi/ to nie cena powinna decydować o wyborze noclegu a lokalizacja. Kilka złotych drożej może zwrócić się nam jeśli zaoszczędzimy przykładowo na taxi.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *