Rynek porównywarek cenowych się powiększa

Najtaniej.co to nowa porównywarka cen, która pozwala sprawdzić cenę danego produktu w kilku różnych sklepach. Podobnie jak w przypadku innych serwisów tego typu, można ze strony, na której porównujemy ceny danego produktu, przejść do dowolnego sklepu oferującego towar.

139765580946090900
To, że rozmaite produkty różnią się cenowo, jest dla wszystkich oczywiste. Ale bardzo często jest tak, że odmienną cenę mają wyroby dokładnie takie same, tylko oferowane po prostu przez innych sprzedawców. Różnice czasami są bardzo znaczne. Nic więc dziwnego, że konsumenci starają się nabywać towary w tych sklepach, które oferują najkorzystniejsze warunki sprzedaży, bowiem nikt nie lubi niepotrzebnie przepłacać. Wydawać by się mogło, że pewnym problemem może być znalezienie najlepszej oferty na dzisiejszym bardzo rozbudowanym rynku. Ale szybko sobie z tym poradzono. Obecnie każdy, kto ma dostęp do sieci internetowej, może zajrzeć do porównywarki cenowej i w kilka minut znaleźć najlepszą propozycję na towar, którego akurat poszukuje.

Serwis Najtaniej.co ma prostą szatę graficzną, dzięki czemu jest przejrzysty i umożliwia w szybkim czasie odnalezienie kategorii, która nas interesuje. Wygodna nawigacja strony i praktyczny układ kategorii jest zdecydowanym atutem tego młodego serwisu. Minimalizm, jaki został wprowadzony niekiedy może być kłopotliwy np. gdy szukamy opisu jakiegoś sprzętu, gdyż w tym przypadku ważne są dokładne i obszerne dane na temat urządzenia, które chcemy kupić.

Liczba kategorii, marek oraz opisy poszczególnych produktów są dość minimalistyczne, co odróżnia serwis od konkurencji. Dlatego też porównywarka jest dość wygodna w użytkowaniu. Właściciele serwisu duży nacisk kładą na wygląd produktu, co w tym przypadku jest uzasadnione, gdyż dominującymi kategoriami są dom, moda i life style. Oczywiście są takie kategorie jak sprzęt komputerowy, biznes czy erotyka jednak znajdziemy tam dużo mniej produktów niż w wiodących kategoriach. Być może w przyszłości serwis będzie poszerzał działalność o kolejne towary z innych kategorii.

Innowacyjny wygląd strony i prostota, która z pewnością będzie przydatna w kontekście korzystania z serwisu na urządzeniach mobilnych, mogą okazać się dużym atutem tej porównywarki i jeśli w serwisie pojawi się więcej kategorii, marek oraz sklepów oferujących towar, to jest duża szansa na sukces. Z pewnością dla miłośników zakupów przez Internet okaże się pomocnym narzędziem do wyboru najtańszego i najlepszego towaru.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *