Prologis Wybrany Przemysłowym Deweloperem Roku 2013 na Gali Central & Eastern European Quality Awards

Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, otrzymał tytuł Przemysłowego Dewelopera Roku 2013 – Industrial Developer of the Year 2013 – w konkursie Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA), organizowanym przez CEE Insight Forum . Nagrody wręczono podczas uroczystej Gali CEEQA, która odbyła się 8 kwietnia 2014 roku w Warszawie.

Przyznawane co roku nagrody CEEQA są wyróżnieniem za osiągnięcia biznesowe w branży nieruchomości komercyjnych w 18 krajach oraz prezentują dokonania branży na arenie międzynarodowej. Wszystkie aspekty oceny są nadzorowane przez firmę konsultingową Deloitte.

W tegorocznej edycji nominację do nagrody Industrial Developer of the Year otrzymało łącznie ośmiu znaczących deweloperów powierzchni przemysłowej z Europy Środkowo-Wschodniej. Nagrodę w imieniu Prologis odebrał Ben Bannatyne, managing director Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej.

„CEEQA nagradza sukcesy firm działających w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, w której sektor przemysłowy stanowi jedną z jej części”, powiedział Bannatyne. „Przyznana nagroda to dla nas ogromny zaszczyt i świadectwo ciężkiej pracy całego zespołu, która została wykonana w mniej sprzyjających warunkach gospodarczych. Gratuluję całemu zespołowi tego niezwykłego sukcesu.”

W uroczystej Gali wręczenia nagród CEEQA udział wzięło ponad 600 profesjonalistów z branży nieruchomości z ponad 40 krajów. Wyróżnienia zostały przyznane w 26 kategoriach, a listy nominowanych ogłoszono podczas międzynarodowych Targów Inwestycyjnych MIPIM, które odbyły się w połowie marca w Cannes.

Działając aktywnie w pięciu krajach w regionie (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia) z portfolio o wielkości ponad 3,6 miliona metrów kwadratowych powierzchni, Prologis jest największym właścicielem obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 31 grudnia 2013 r.).

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *