KLANCYK IMPROWIZUJE W KWIETNIU

Teatr Improwizowany Klancyk, po powrocie z Festiwalu Improwizacji w Chicago, zaprasza na 3 spektakle w kwietniu.

W niedzielę 13 kwietnia o 19:00 w Klubie Komediowym – Klancyk wraca z Chicago spektakl zainspirowany fragmentami powieści amerykańskich powieści. To od publiczności i książek, które ona zaproponuje lub przyniesie ze sobą na spektakl zależy, o czym będzie przedstawienie.

W piątek 25 kwietnia o 19:00 Klancyk zagra Zaburzone Osobowości podczas ostatniego weekendu Powiększenia.Spektakl to długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów w pełni stworzonych na scenie, na oczach (i z pomocą) publiczności. 

W sobotę 26 kwietnia o 20:00 Klancyk zagra spektakl z Marcinem Maseckim pianistą, kompozytorem, Laureatem Paszportu POLITYKI w dziedzinie muzyka popularna w 2013r. Muzyka na żywo w wykonaniu pianisty zainspiruje historie prezentowane przez improwizatorów oraz bohaterów pojawiających się na scenie. Spotkanie z Marcinem Maseckim będzie okazją do konfrontacji wyobraźni członków teatru z muzyczną bezkompromisowością pianisty.

KLANCYK wraca z Chicago

Klancyk wraca z Chicago i pierwszy kwietniowy spektakl zagra w klimacie amerykańskim. Zapraszamy na Longplaya z książek amerykańskich pisarzy.
Mark Twain, F. Scott Fitzgerald , Louisa May Alcott, Jack Kerouac, John Irving, Truman Capote, Ernest Hemingway, Herman Melville, Arthur Miller, Kurt Vonnegut, Dan Brown, Fannie Flagg, William Wharton, Margaret Mitchell – kto powinien się pojawić w naszym kanonie? 

Prosimy o sugestie w komentarzach oraz przyniesienie książek z wybranymi fragmentami na spektakl. To publiczność decyduje, co zainspiruje przedstawienie! 

Spektakl to Longplay – długa forma improwizowana. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia na pozór niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. 

KIEDY: niedziela, 13 kwietnia
GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
BILETY: 30 zł (normalne) / 20 zł (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka)
REZERWACJA: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

KLANCYK gra ZABURZONE OSOBOWOŚCI / ostatni raz w POWIĘKSZENIU

Klancyk zagra „Zaburzone Osobowości” podczas ostatniego weekendu działalności Powiększenia.

„Zaburzone osobowości” to w całości improwizowany spektakl poświęcony ludziom i ich dziwactwom. Spektakl, który z kilkoma wyjątkowymi zawsze był grany w Powiększeniu, zostanie tam zaprezentowany podczas ostatniego weekendu Powiększenia. 

Spektakl to długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów w pełni stworzonych na scenie, na oczach (i z pomocą) publiczności.

KIEDY:piątek, 25 kwietnia

GDZIE: Powiększenie, Nowy Świat 27 (w podwórku)
BILETY: 30 (normalne) / 20 (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka) pln
REZERWACJE: impro.klancyk@gmail.com

KLANCYK feat. MARCIN MASECKI

Klancyk! zaprasza na improwizowany spektakl z gościnnym udziałem Marcina Maseckiego – pianisty, kompozytora, Laureata Paszportu POLITYKI w dziedzinie muzyka popularna w 2013r. 

Muzyka na żywo w wykonaniu pianisty zainspiruje historie prezentowane przez improwizatorów oraz bohaterów pojawiających się na scenie. Spotkanie z Marcinem Maseckim będzie okazją do konfrontacji wyobraźni członków teatru z muzyczną bezkompromisowością pianisty. Co z tego wyniknie? Mimo, iż Klancyk zadaje to pytanie od lat, nadal nie zna na nie odpowiedzi. Wiadomo na pewno, że efekt spotkania improwizacji muzycznej i teatralnej będzie niepowtarzalny i dostępny tylko ten jeden raz dla publiczności, która przyjdzie na spektakl. 

Marcin Masecki, 1982, warszawiak, pianista, kompozytor, członek wytwórni Lado ABC, lider i partycypant ogromnej ilości różnorodnych projektów. Prowadzi zespół Profesjonalizm, jest dyrektorem pierwszej edycji WOR (Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej), oraz członkiem międzynarodowego zespołu Paristetris. Jego ostatni projekt to Polonezy – dziesięcioosobowa orkiestra dęta grająca autorski zestaw polonezów.

KIEDY:sobota, 26 kwietnia

GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
BILETY: 30 zł (normalne) / 20 zł (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka)
REZERWACJA: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

Szczegóły wszystkich wydarzeń: 

https://www.facebook.com/Klaaancyk/events

http://klancyk.pl/repertuar/

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *