UNIT4 TETA wspiera zmiany z LEWIS PR

Warszawa – 11 lutego 2014 – LEWIS PR rozpoczyna współpracę z UNIT4 TETA –  jednym z największych i najbardziej doświadczonych w Polsce producentów  oprogramowania biznesowego klasy ERP i HR dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz sektora edukacyjnego i publicznego. Firma jest częścią globalnej Grupy UNIT4.

Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji, relacje z mediami, doradztwo kreatywne, obsługę biura prasowego oraz zarządzanie kanałami w mediach społecznościowych, w tym stworzenie bloga korporacyjnego.

LEWIS PR współpracuje również z innymi spółkami z Grupy UNIT4 TETA: UNIT4 Business Solutions (dawniej UNIT4 TETA HR Center), UNIT4 TETA BI Center oraz UNIT4 Software Engineering.

UNIT4 TETA jest doświadczonym partnerem biznesowym firm i instytucji, które szukają rozwiązań informatycznych usprawniających procesy biznesowe, elastycznie zmieniających się wraz z rozwojem firmy i zapewniających zwrot z inwestycji. Cztery lata temu firma dołączyła do holenderskiego  koncernu  UNIT4, będącego jednym z największych na świecie dostawców  oprogramowania klasy ERP. Obecnie z rozwiązań UNIT4 TETA korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości w Polsce i na Węgrzech. Firma oferuje system TETA Personel będący liderem na rynku HR oraz TETA Constellation, elastyczny system klasy ERP. 

Chcemy w jeszcze większym stopniu dzielić się wiedzą ekspercką w zakresie usprawniania i optymalizacji procesów biznesowych oraz wspierania zarządzania poprzez systemy informatyczne. Współpraca z agencją PR, wyspecjalizowaną w obsłudze klientów z branży IT, ma nam w tym pomóc.”  – mówi Artur Sawicki, Dyrektor Zarządzający UNIT4 TETA Sp. z o.o.

UNIT4 TETA tworzy trzon Grupy kapitałowej UNIT4 TETA, w której skład wchodzą cztery polskie spółki: UNIT4 Business Solutions, UNIT4 TETA BI Center, UNIT4 Software Engineering, InsERT oraz węgierska VT-Soft. 

UNIT4 TETA to niezwykle ciekawy klient dla nas. Firma z ponad 20-letnią historią, olbrzymimi sukcesami w Polsce, od niedawna także ważna część globalnego gracza na rynku IT. Bardzo cieszymy się mogąc pracować z tak nowoczesnym i aktywnym na wielu polach klientem.” – dodaje Łukasz Kluj, Dyrektor Regionalny EE LEWIS PR.

Umowa została zawarta na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Projekt ze strony agencji koordynuje Krzysztof Chodkowski, zaś ze strony UNIT4 TETA Agnieszka Jarząbek.

UNIT4 TETA działa od 27 lat na polskim rynku producentów oprogramowania dla  biznesu. Cztery lata temu firma dołączyła do holenderskiego koncernu  UNIT4, będącego jednym z największych na świecie dostawców  oprogramowania klasy ERP. Obecnie z rozwiązań UNIT4 TETA korzysta ponad 2  tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości w Polsce i na  Węgrzech. Firma oferuje system TETA Personel będący liderem na rynku HR  oraz TETA Constellation, elastyczny system klasy ERP. UNIT4 TETA tworzy trzon Grupy kapitałowej UNIT4 TETA, w której skład wchodzą cztery polskie spółki: UNIT4 Business Solutions (dawniej UNIT4 TETA HR Center), UNIT4 TETA BI Center, UNIT4 Software Engineering, InsERT oraz węgierska VT-Soft. Więcej informacji na www.unit4teta.pl

LEWIS PR  jest globalną firmą komunikacyjną. Oprócz relacji z tradycyjnymi mediami i analitykami, LEWIS specjalizuje się w social media, marketingu cyfrowym oraz usługach kreatywnych. Współpracuje z firmami w ramach  wprowadzania zintegrowanych programów komunikowania na międzynarodową  skalę. LEWIS pracuje dla wiodących i nowopowstających marek z różnych  branż, m.in. motoryzacyjnej, konsumenckiej, rządowej, ochrony zdrowia,  ubezpieczeń, prawnej, non-profit, technologicznej i telekomunikacyjnej.  LEWIS posiada 24 biura na terenie Stanów Zjednoczonych, EMEA oraz w  regionie Azji i Pacyfiku, z lokalnymi siedzibami w Londynie, San  Francisco i Singapurze.

PR
LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *