MovingIMAGE24, wiodący dostawca usług Online Video w chmurze (Cloud) ekspanduje na polski rynek.

Współpraca z polskim usługodawcą Media without Frontiers

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw wykorzystuje możliwość rozpowszechniania treści video przez Internet w celach marketingowych i treningowych. Własna infrastruktura IT szybko napotyka granice swoich możliwości lub też koszty jej działalności wymykają się spod kontroli, a ogólnodostępne platformy video takie jak YouTube nie spełniają wymagań dotyczących bezpieczeństwa. VideoManager berlińskiej firmy zajmującej się oprogramowaniem MovingIMAGE24 oferuje rozwiązanie niskonakładowe, łatwe w użyciu i bezpieczne. VideoManager to oparty całkowicie na sieci Web Video-Asset-Management-System połączony z najlepszym Streamingiem na wszystkie urządzenia oraz Supportem i bezpieczeństwem niemieckich chmur (Cloudów). Za pomocą VideoManagera można łatwo zarządzać filmami poprzez przeglądarkę sieci Web, załączać je na stronach internetowych i streamować na urządzenia końcowe – bez dodatkowego oprogramowania, wystarczy dostęp do internetu. Daje to możliwość używania filmów w całym przedsiębiorstwie, są one do dyspozycji online, offline i w Internecie! Do użytkowników VideoManagera należą wielkie koncerny jak np. Bayer, Volkswagen AG, Pfizer, Henkel, Bosch, Johnson & Johnson, jak również agencje oraz kilkaset przedsiębiorstw małej i średniej wielkości.

Dzięki współpracy z mającym siedzibę w Warszawie usługodawcą Media without Frontiers VideoManager dostępny jest już w Polsce wraz z lokalnym zarządzaniem klientami i supportem.

Rainer Zugehör, dyrektor zarządzający MovingIMAGE24: „Z dużym zainteresowaniem od dłuższego czasu obserwujemy polski rynek i widzimy tu bardzo dynamiczny wzrost w dziedzinie Online Video. Od początku wiedzieliśmy, że wchodząc na polski rynek będziemy potrzebowali polskiego partnera, który będzie promował w Polsce naszą sprawdzoną, niemiecką technologię z lokalnym zarządzaniem klientami i supportem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znaleźliśmy polskiego partnera w firmie Media without Frontiers, który świetnie się orientuje zarówno w branży Video, jak również New Media. Cieszymy się na wspólną współpracę.”

Krzysztof Mikulski, prezes Media without Frontries: „W ramach naszych konsultacji obserwujemy od pewnego czasu, że temat Online Video Management stawia wiele polskich firm przed rosnącymi wyzwaniami. Dzięki VideoManagerowi teraz także w Polsce mamy do dyspozycji rozwiązanie, które nas przekonało od samego początku. Bardzo cieszymy się z możliwości wprowadzenia, wspólnie z MovingIMAGE24, tej usługi na polski rynek i na współpracę z klientami.”

O MovingIMAGE24

MovingIMAGE24 GmbH jako lider w branży oferuje oparte na chmurze rozwiązania video dla firm każdej wielkości i branży. Za pomocą VideoManagera można w łatwy sposób zarządzać filmami przez przeglądarkę sieci Web, załączać je na stronach internetowych i streamować na urządzenia końcowe – bez dodatkowego oprogramowania, wystarczy dostęp do internetu. To wielokrotnie wyróżniane rozwiązanie jest obecnie w użyciu u około 500 klientów, między innymi w małych i średnich przedsiębiorstwach, agencjach, oraz przedsiębiorstwach notowanych na giełdzie.

www.movingimage24.com

O Media Without Frontiers

Media Without Fontriers wspiera jako partner i usługodawca przedsiębiorstwa z branży Media, Komunikacja i Technologia przy ekspansji na polski rynek. Oferujemy naszym partnerom zarówno kompleksowe wsparcie od założenia firmy po jej reprezentowanie, jak też usługi specjalne w obszarze pozyskania rynku i funkcjonowania na nim.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *