Batory 55 pnie się w górę

Na skraju Osiedla Stefana Batorego w Poznaniu powstaje kolejny budynek mieszkalny będący efektem współpracy firm Pekabud-Morasko i UWI Inwestycje S.A. Prace przy realizacji Batorego 55, w którym zaprojektowano 120 mieszkań, przebiegają zgodnie z harmonogramem. Klucze do nowych lokali trafią do przyszłych mieszkańców pod koniec 2014 roku.

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Batorego 53, wielorodzinnego budynku mieszkalnego, który jest również efektem współpracy obu firm. Obiekt został oddany do użytku w grudniu 2012 roku. Obecnie realizowany Batory 55 to budynek o zróżnicowanej wysokości i w zależności od klatki ma 5- 6- i 7-kondygnacyji. Pod całością znajduje się podziemna hala garażowa ze 108 miejscami parkingowymi – Prace przy budowie inwestycji są bardzo zaawansowane. Na połowie klatek wykonujemy już konstrukcję dachu. Jednocześnie na niższych kondygnacjach stawiane są ścianki działowe i montowana jest stolarka okienna. W kolejnych tygodniach zamierzamy dokończyć stawianie ścian, tak by wyprowadzić kolejne klatki schodowe pod realizację konstrukcji dachu. Oczywiście wszystko zależy od panujących warunków pogodowych – mówi Maciej Bochyński, Dyrektor Techniczny UWI Inwestycje S.A.

W Batorym 55 zaprojektowano 120 mieszkań o powierzchni od 26 m.kw do 66 m.kw. Będzie w nim można znaleźć lokale jedno-, dwu-, jak i trzypokojowe. Deweloper przewiduje jednocześnie możliwość łączenia kilku mieszkań w większe. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiając im indywidualne kreowanie własnej przestrzeni. Łączenie mieszkań w większe było dostępne również w naszych poprzednich inwestycjach i powoli staje się to naszym znakiem rozpoznawczym – mówi Daria Miszczyk dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – W przypadku Batorego 55 przygotowaliśmy szesnaście przewidzianych w projektach kombinacji umożliwiających łączenie lokali. Ich efektem może być mieszkanie o powierzchni nawet 92 m.kw. – dodaje Daria Miszczyk. Warto zaznaczyć, że dla wygody mieszkańców wszystkie budynki zostały wyposażone w windy obsługujące również poziom podziemnej hali garażowej. Deweloper zapewnia pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenem zielonym. Oferowane w inwestycji mieszkania dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6200 brutto za metr kwadratowy.

Batory 55 jako inwestycja mieszkaniowa zasługuje na szczególną uwagę ze względu na bardzo dobrą lokalizację. Obiekt położony jest na skraju osiedla Stefana Batorego, w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe w postaci supermarketów. Wszystko to sprawia, że nieruchomość staje się idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych zakupem lokali pod inwestycje jak i dla tych poszukujący docelowego mieszkania dla rodziny.

Piątkowo to jedna z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w Poznaniu. Widać to po ilości inwestycji deweloperskich, które w ostatnich latach powstały w tej części miasta. Swoją popularność piątkowo zawdzięcza bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, w tym PST-ce oraz licznym terenom zielonym będącym idealnym miejscem rekreacji.

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *