Batory 55 pnie się w górę

Na skraju Osiedla Stefana Batorego w Poznaniu powstaje kolejny budynek mieszkalny będący efektem współpracy firm Pekabud-Morasko i UWI Inwestycje S.A. Prace przy realizacji Batorego 55, w którym zaprojektowano 120 mieszkań, przebiegają zgodnie z harmonogramem. Klucze do nowych lokali trafią do przyszłych mieszkańców pod koniec 2014 roku.

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Batorego 53, wielorodzinnego budynku mieszkalnego, który jest również efektem współpracy obu firm. Obiekt został oddany do użytku w grudniu 2012 roku. Obecnie realizowany Batory 55 to budynek o zróżnicowanej wysokości i w zależności od klatki ma 5- 6- i 7-kondygnacyji. Pod całością znajduje się podziemna hala garażowa ze 108 miejscami parkingowymi – Prace przy budowie inwestycji są bardzo zaawansowane. Na połowie klatek wykonujemy już konstrukcję dachu. Jednocześnie na niższych kondygnacjach stawiane są ścianki działowe i montowana jest stolarka okienna. W kolejnych tygodniach zamierzamy dokończyć stawianie ścian, tak by wyprowadzić kolejne klatki schodowe pod realizację konstrukcji dachu. Oczywiście wszystko zależy od panujących warunków pogodowych – mówi Maciej Bochyński, Dyrektor Techniczny UWI Inwestycje S.A.

W Batorym 55 zaprojektowano 120 mieszkań o powierzchni od 26 m.kw do 66 m.kw. Będzie w nim można znaleźć lokale jedno-, dwu-, jak i trzypokojowe. Deweloper przewiduje jednocześnie możliwość łączenia kilku mieszkań w większe. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiając im indywidualne kreowanie własnej przestrzeni. Łączenie mieszkań w większe było dostępne również w naszych poprzednich inwestycjach i powoli staje się to naszym znakiem rozpoznawczym – mówi Daria Miszczyk dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – W przypadku Batorego 55 przygotowaliśmy szesnaście przewidzianych w projektach kombinacji umożliwiających łączenie lokali. Ich efektem może być mieszkanie o powierzchni nawet 92 m.kw. – dodaje Daria Miszczyk. Warto zaznaczyć, że dla wygody mieszkańców wszystkie budynki zostały wyposażone w windy obsługujące również poziom podziemnej hali garażowej. Deweloper zapewnia pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenem zielonym. Oferowane w inwestycji mieszkania dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6200 brutto za metr kwadratowy.

Batory 55 jako inwestycja mieszkaniowa zasługuje na szczególną uwagę ze względu na bardzo dobrą lokalizację. Obiekt położony jest na skraju osiedla Stefana Batorego, w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe w postaci supermarketów. Wszystko to sprawia, że nieruchomość staje się idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych zakupem lokali pod inwestycje jak i dla tych poszukujący docelowego mieszkania dla rodziny.

Piątkowo to jedna z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w Poznaniu. Widać to po ilości inwestycji deweloperskich, które w ostatnich latach powstały w tej części miasta. Swoją popularność piątkowo zawdzięcza bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, w tym PST-ce oraz licznym terenom zielonym będącym idealnym miejscem rekreacji.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *