15 stycznia na platformie nc+ wystartował nowy kanał o tematyce motoryzacyjnej – Motowizja

Motowizja zaoferuje swoim widzom produkcje na najwyższym światowym poziomie. Nie zabraknie pozycji mówiących o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności, ekologii, będą nowinki i porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek.
Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja. Ale niewątpliwie też znajdą się panie zakochane w czterech kołach, które zasiądą przed ekranem telewizora. Naszym widzom proponujemy, takie programy jak: „Eko jazda”, „Supersamochody”, „Motowizja Special”, „Na pełnym gazie”, „Klasyki motoryzacji”, „Top 10 Show”, „Kaskaderzy”, „Legendy motoryzacji”, „W motokręgu”, „Made in Germany”, „Perfect Ride – Klejnoty szos”, „Motocykle”, „On Tour – Za głosem silnika”, „Królowie driftu”, „4×4”, „Motoikony”, „Legendarne Rajdy”, „Świat ciężarówek”, „Tuning”, „Motorland UK”, „Mistrzowie kierownicy”.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+, na pozycji 124. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę. Oczywiście będzie oferowany również operatorom kablowym. Od strony technicznej wszystkie nasze programy będą emitowane zarówno, w jakości HD jak i SD. W odróżnieniu od istniejących, podobnych stacji. Wszystkie filmy i programy są realizowane z wielką dbałością o każdy szczegół i informacje w nim zawarte. Dzięki temu nasz kanał będzie wiarygodnym źródłem wiedzy o świecie motoryzacji.

Bogata baza gotowych produkcji z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Warto też tutaj podkreślić, że wszystkie pozycje będą w polskiej wersji językowej, co pozwoli uzyskać efekt ekskluzywności. Motowizja jest najnowocześniejszym tematycznym kanałem motoryzacyjnym dostępnym na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Nadawcą kanału Motowizja jest firma Motowizja Sp. z o.o., której Prezesem jest Krzysztof Mikulski.
Motowizja – Twoja motopasja!

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *