Ucieczka z cienia – emocjonalny dramat pod niebem Antypodów

„Czułem się zdruzgotany, obrzucony błotem i sponiewierany. Westchnąłem ciężko, bo nie wiedziałem, co dalej robić. Mam rzucić piętnaście lat wspólnego życia, wspaniałą córkę. Dom, który zbudowaliśmy? Mam działać impulsywnie i to wszystko zaprzepaścić? Tak jak ona. Była impertynencką desperatką, która w jednej chwili, jednym słowem burzyła z trudem wzniesione sukcesy i na jedną szalę rzucała dotychczasowe życie. To był jej styl – styl wulgarnej defetystki, wyżywającej się na swojej rodzinie… bez umiaru, bez zahamowań.” – fragment z książki

ebookUCIECZKA Z CIENIA to świetna powieść psychologiczna, bardzo poruszająca i wciągająca. czyta się jednym tchem, a potem zmusza do długiej refleksji nad związkiem kobiety i mężczyzny, nad tym co w życiu ważne. wiele czytelnikowi uzmysławia, a to przecież w literaturze chodzi.

Autor doskonale przekazuje psychikę bohatera. Rzeczywistość przeplata się z grzechami przeszłości, które odbijają się bohaterowi czkawką, prowadzącą do obłędu. Jak silna i przewrotna może być miłość i do czego może doprowadzić – przeczytajcie!

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *