Pepsico: Sukces „Zakrętkobrania” Koszulki jak świeże bułeczki

Tysiące koszulek z historycznym logo Pepsi-Coli błyskawicznie rozeszło się wśród klientów. W ramach promocji „Zakrętkobranie” nadal można odbierać kanapki w restauracjach KFC i butelki Pepsi w sklepach Diverse.

pepsiPromocja pod nazwą „Zakrętkobranie” jest bardzo prosta. Na zakrętkach napojów od Pepsico wydrukowane są cyfry oznaczające punkty, które można wymieniać na nagrody: kanapki w restauracjach KFC i butelki Pepsi w sklepach Diverse, gdzie do wczoraj dostępne były także oryginalne koszulki ze starym, stylowym logo Pepsi-Coli. Koszulki cieszyły się ogromnym powodzeniem i rozeszły się w mgnieniu oka. Konsumenci wykazali się niezwykłą szybkością i zaangażowaniem, a popularność akcji oraz rosnące zainteresowanie samą marką Pepsi bardzo pozytywnie zaskoczyło organizatorów. Odpowiadając na ogromne zainteresowanie promocją, w ostatnich dwóch tygodniach Pepsico zwiększyło liczbę koszulek przeznaczonych na nagrody o prawie 200%, a mimo to wystarczyły niecałe 3 tygodnie by klienci odebrali je wszystkie.

– Cieszymy się, że „Zakrętkobranie” zyskało tak ogromną popularność, a nasze koszulki przypadły konsumentom do gustu – mówi Michał Szewczyk, Kierownik Marki z Pepsico – I to właśnie im chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie i tak aktywny udział w tej promocji.

Koszulki stały się przedmiotem pożądania zwłaszcza wśród młodych klientów. O tym, że stały się wręcz kultowe świadczy fakt, że pojedyncze egzemplarze można kupić na aukcjach internetowych, gdzie wystawiane są już jako przedmioty kolekcjonerskie.

W ramach promocji do odbioru są jeszcze kanapki w restauracjach KFC i tysiące butelek Pepsi w sklepach Diverse.

Atrakcyjność „Zakrętkobrania” tłumaczy się między innymi jej bardzo jasnym mechanizmem oraz rosnącą popularnością napojów PepsiCo – Pepsi, Mirinda, 7Up i Mountain Dew. Każdy, kto uzbiera odpowiednią ilość punktów może liczyć na nagrody, oczywiście do wyczerpania zapasów przewidzianych na promocję. „Zakrętkobranie” trwa jeszcze do 31 grudnia 2013.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *