PLEBISCYT BEST HOTEL AWARD 2013 ZAKOŃCZONY!!!

Już po raz trzeci w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2013.

Konkurs organizowany był przez firmę Global Hotels & Travels – właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce bazą hotelową: rezerwuje.pl i rezerwuje.com.

W 46 kategoriach nominowanych zostało prawie 300 hoteli i 8 sieci hotelowych, na które głosowało 15 780 osób oddając tym samym 28 756 ważnych głosów. Głosowanie trwało od 11 lutego 2013 roku do 10 listopada 2013 roku i odbywało się za pośrednictwem Internetu oraz telefonów komórkowych, dzięki którym każdy Klient hoteli mógł wyrazić swoją opinię na temat nominowanych hoteli poprzez oddanie głosu w plebiscycie.

Spośród wszystkich nominowanych hoteli przyznano nagrodę główną hotelom, które otrzymały największą liczbę głosów, a są nimi, w kategorii hoteli 1-3* po raz kolejny Hotel Campanile Warszawa tryumfujący również w kategorii Warszawa 1-3*, a w kategorii hoteli 4-5* Odyssey Club Hotel Wellness & SPA z Dąbrowy k. Kielc, który łącznie zebrał aż 2 statuetki Best Hotel Award 2013 broniąc tytuł najlepszego hotelu w Kielcach i zgarniając statuetkę najlepszego hotelu SPA w Polsce!

Bezkonkurencyjnymi hotelami, które obroniły zeszłoroczne tytuły są: Villa Baltica Sopot (kategoria nad morzem 1-3*), Ilonn Poznań (Poznań 1-3*), Sofitel Grand Sopot (Dla zakochanych), Słoneczny Młyn Bydgoszcz (Hotele w Bydgoszczy), Radisson Blu Szczecin (Hotele w Szczecinie), andel’s Łódź (Hotele w Łodzi), Dom Wypoczynkowy Słoneczna Ustka (Ośrodki wczasowe, pensjonaty wille), Grand Nosalowy Dwór Zakopane (Sport & fitness i 4-5* w górach), Marriott Warszawa (Dla businessu), Marine Hotel Kołobrzeg (4-5* nad morzem), Novotel Gdańsk Marina (Trójmiasto 1-3*).

Doskonałą kuchnią może poszczycić się Zamek Ryn, najlepszą architekturą – Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort z miejscowości Kępa koło Sochocina, a najlepszym hotelem na weekend został Park Hotel Łysoń dodatkowo zajmujący 1 miejsce w kategorii Na weekend!

Nagrody dla tych samych hoteli w kolejnych edycjach konkursu wskazują o stale utrzymującym się ich wysokim poziomie i że cieszą się popularnością wśród klientów.

Poniżej publikujemy pełną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Zobacz listę

Przypominamy, że honorowy patronat nad Plebiscytem Best Hotel Award 2013 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Wszystkim nagrodzonym hotelom serdecznie gratulujemy, a głosujących zapraszamy do kolejnej – IV już edycji konkursu Best Hotel Award, który w 2014 roku ruszy ponownie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *