Skaland zrealizuje Świerkową Polanę III

Firma Skaland wprowadziła do sprzedaży kolejny etap swojej podpoznańskiej inwestycji w Robakowie. Na Świerkowej Polanie III powstanie łącznie 110 mieszkań. Oddanie pierwszych lokali do użytku przewidziane jest na początek 2015 roku.

Świerkowa Polana III to kontynuacja osiedla, które przebojem zdobyło rynek podpoznańskich mieszkań w roku 2011. Inwestycja od samego początku cieszyła się ogromną popularnością ze względu na funkcjonalność przyjętych rozwiązań, duże ogródki i atrakcyjne ceny nieruchomości. W ubiegłym roku klucze do 84 lokali z własnym ogrodem trafiły w ręce nowych właścicieli. W realizowanym obecnie etapie deweloper oferuje mieszkania o powierzchni od 69 do 90 mkw. – Prócz trzech funkcjonalnych pokoi, aneksu kuchennego i dwóch łazienek, w skład mieszkania wchodzi obszerne poddasze o powierzchni użytkowej ok. 22 mkw. Oferujemy je klientom w dwóch wygodnych opcjach, czyli do adaptacji własnej oraz w wersji wykończonej, która razem daje powierzchnię ponad 90 mkw. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. Mieszkania dostępne są już od 259.000 zł brutto. Dodatkowo, wliczone w cenę, do każdego z lokali przyporządkowane są dwa miejsca postojowe. Innowacją w standardzie deweloperskim oferowaną przez firmę Skaland jest wyposażenie każdej z nieruchomości w nowoczesny system Fibaro. Rozwiązanie to zapewnia pełną swobodę zdalnego sterowania domowymi urządzeniami za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon.

Osiedle_wierkowa_Polana_III_04

Architektura wprowadzonej do sprzedaży inwestycji zainspirowana została najlepszymi wzorcami skandynawskiego stylu, z wykorzystaniem naturalnych surowców jakimi są drewno świerkowe i modrzewiowe. Same budynki zostaną harmonijnie wkomponowane w otaczającą przestrzeń, tak by powstała bezpieczna i wygodna enklawa dla całej rodziny. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zrealizowany już zamykany plac zabaw, do którego klucze mają tylko mieszkańcy Świerkowej Polany.

Niewielkie i zaciszne Robakowo ze względu na swoje położenie, nadaje kameralny charakter inwestycji firmy Skaland. Okoliczne tereny obfitują w bogactwo walorów przyrodniczych i zdrowy mikroklimat. Leżące nieopodal Robakowa Zamek i Arboretum w Kórniku, Jezioro Kórnickie z nową przystanią, plażą oraz unikatowy zespół pałacowy w Rogalinie, to idealne propozycje na niedzielny relaks lub wycieczkę. Dodatkowo bliskość Poznania położonego od Robakowa zaledwie o 15 km zapewnia wszelkie miejskie atrakcje. Mowa tu między innymi o zapleczu w postaci kompleksu centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, które stanowi doskonałe dopełnienie rozwijającej się podmiejskiej sypialni, jaką niewątpliwie staje się Robakowo.

Świerkowa Polana III to niejedyna inwestycja w ofercie firmy Skaland. Deweloper posiada również domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Koninko. W planach inwestycyjnych przewidziane jest poszerzenie oferty mieszkaniowej w Koninku.

PR
LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *