UWI Inwestycje zrealizuje Maltę Nową II

Poznański deweloper wprowadził do swojej oferty nową inwestycję, która powstanie w dzielnicy Rataje. Dwa budynki mieszkalne ze 160 lokalami zrealizowane zostaną przy ul. Milczańskiej, w sąsiedztwie ukończonego przed dwoma laty projektu przy ul. Inflanckiej 20 – Malta Nowa.Planowany termin zakończenia inwestycji to druga połowa 2016 roku. Na działce zaprojektowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą garażową i dojazdem od ul. Milczańskiej. – Nasz nowy projekt stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie klientów właśnie tą lokalizacją. Zrealizowana po sąsiedzku Malta Nowa była sukcesem sprzedażowym dzięki bardzo dobrej lokalizacji i funkcjonalnie zaprojektowanym mieszkaniom. Obecny projekt jest jeszcze lepiej dopracowany, tak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów – mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Prócz przemyślanej architektury niekwestionowanym walorem tej inwestycji będzie ogólnodostępna zieleń parkowo-rekreacyjna, którą zrealizujemy na sąsiedniej działce, będącej również własnością UWI Inwestycje. Łącznie to przeszło 1 ha specjalnie zaaranżowanej zieleni, która połączy obydwie nasze inwestycje – dodaje. W Malcie Nowej II znajdzie się duży wybór mieszkań o powierzchni od 26 do 81 mkw. Tradycyjnie w przypadku inwestycji tego dewelopera istniej możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, które mogą mieć nawet 4 i 5 pokoi. Ceny lokali zaczynają się od 6000 za m.kw. Klienci mogą już podpisywać umowy rezerwacyjne.

UWI Inwestycje zaplanowało budynki tak, by każde z mieszkań miało jasną kuchnię i przestronny balkon lub w przypadku lokali parterowych – własny i zagospodarowany ogródek. W podziemiach inwestycji znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi, a do całości łatwy dostęp zapewnią windy obsługujące wszystkie kondygnacje. Inwestor zapewni również pełną infrastrukturę osiedla, w tym ogrodzenie budynków i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Malta Nowa II zaplanowana została na obrzeżach ratajskich osiedli, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad jeziorem Malta. W pobliżu planowanej inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła i przychodnia zdrowia. W niedużej odległości dostępne jest zaplecze handlowe i rozrywkowe w postaci Galerii Malta, M1, IKEA, a także kompleksu kinowego Kinepolis. Dzięki niedawno zrealizowanej linii tramwajowej – Trasa Kórnicka, mieszkańcy inwestycji będą mieli szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i położonego nieopodal kompleksu handlowego na Franowie. Sprawne przemieszczanie gwarantuje również sieć komunikacji autobusowej i ścieżki rowerowe. Wszystko to sprawia, że lokalizacja Malty Nowej II czyni tę ofertę jedną z najciekawszych inwestycji w tej części Poznania.

PR
LA

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.