Drugie życie niezwykłych historii – konkurs podróżniczy

Pasjonują Cię podróże? Masz w swoich zasobach zdjęcia z różnych miejsc świata i historie, którymi chciałbyś się podzielić? Weź udział w konkursie TripPics – „Drugie życie niezwykłych historii”, pokaż w obiektywie historie warte przeżycia i miejsca warte zobaczenia. Wygraj tablet Galaxy Tab 2, iPod Shuffle 7 Gen i wiele akcesoriów turystycznych. Konkurs rusza już 24 września. Niech Twoje historie zaczną żyć online!

TripPics – portal, który łączy społeczność fotoblogerów, zaprasza wszystkich miłośników podróży i jej amatorów, fotograficznych koneserów i zwykłych „pstrykaczy” zdjęć do stworzenia wirtualnego albumu z wypraw po mapie całego świata. Niezależnie od tego, czy podróżujesz na co dzień czy tylko sezonowo i czy masz Zorkę 5, czy własne studio fotograficzne, ten konkurs powstał z myślą o ludziach, którzy łączą w sobie pasję globtroterską z obiektywem w ręku.

TripPics_board konkursowy_drugie zycie niezwyklych historii

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody? Wystarczy zgromadzić najciekawsze zdjęcia z jednej ze swoich podróży, opowiedzieć historię, która stoi za kadrami obiektywu i podzielić się nią na TripPics.pl. Uczestnikami Konkursu mogą zostać: aktywni już blogerzy TripPics mający swoje konto w serwisie oraz wszyscy jego nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji w serwisie. Warunkiem zakwalifikowania do udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu i publikacja fotorelacji z wyprawy. Wszystkie relacje z wypraw, które zostaną zamieszczone przez uczestników konkursu na ich profilach w TripPics, będą uczestniczyć w rankingu konkursowym.

Jakie są kryteria ocen? Relacje powinny spełniać warunki publikacji dostępne w regulaminie serwisu i zebrać jak największą liczbę aktywności społecznościowych: komentarze, lajki, udostępnienia, czy stopnie w ratingu wewnętrznym portalu. Wartość punktowa poszczególnych działań jest określona w regulaminie konkursu. Osoba, która w okresie od 24 września do 24 grudnia zbierze największą liczbę punktów zdobędzie cenne nagrody, a w tym iPod Shuffle 7 Gen, akcesoria turystyczne i Galaxy Tab 2 – jako nagrodę główną.

A jaki jest cel konkursu? Obok wyłonienia najbardziej aktywnego fotoblogera portalu i wyróżnienia najoryginalniejszych relacji, spotkać w jednym miejscu ludzi, których łączy ta sama pasja – podróże. „Chcemy zainspirować wszystkich miłośników wypraw do dzielenia się swoimi globtroterskimi odkryciami. Przy wsparciu tego konkursu miejsca zarejestrowane okiem obiektywu mogły być jeszcze raz odkryte, a doświadczone historie, przez wielu wysłuchane.” – podkreśla Leszek Bednorz, pomysłodawca i założyciel serwisu TripPics.

Regulamin ze szczegółowym opisem zadań i zasad punktowania dostępny jest na stronie https://trippics.pl/pl/main/konkursTerms

***

O TripPics:

TripPics to portal przeznaczony do aktywności fotoblogowej, umożliwiający publikację galerii zdjęć i relacji z podróży. Wyróżnia go możliwość prezentowania zdjęć w panoramicznych formatach. Unikalną funkcjonalnością portalu jest interaktywna mapa umożliwiająca przeglądanie wszystkich relacji w oparciu o ich lokalizację geograficzną. Portal ma formułę społecznościową. Wykorzystuje system komentarzy, lajków, rankingów zdjęć. Nawigacja galerii i przeglądanie zdjęć nie wymaga wielorazowego odświeżania strony.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *