Vision Solutions partnerem technologii HP

Integracja technologii Double-Take oraz systemu StoreEasy Storage tworzy kompletny, dostosowany do potrzeb współczesnego biznesu system magazynowania oraz ochrony danych

Firma Vision Solutions, Inc., wiodący dostawca oprogramowania i usług z zakresu ochrony i migracji danych, poinformowała o połączeniu rozwiązania Double-Take Availability z serią produktów firmy HP – StoreEasy Storage. Dodanie rozwiązania Double Take Availability do potężnego systemu przechowywania danych StoreEasy Storage daje klientom możliwość bezpiecznego korzystania z niezbędnych w pracy danych, aplikacji i programów. Połączony system Vision Solutions i HP zapewnia wysoką dostępność danych – oznacza to nieprzerwany dostęp do systemów, na których pracuje przedsiębiorstwo, zgodnie z obowiązującą na dzisiejszym rynku zasadą „stałej dostępności”.

Nowa, udoskonalona linia produktów jest przeznaczona dla szybko rozwijających się przedsiębiorstw poszukujących ekonomicznego i łatwego w zarządzaniu systemu magazynowania i replikacji danych. Double-Take Availibility może obsługiwać setki lub tysiące użytkowników równocześnie. System zapewnia replikację danych w czasie rzeczywistym na potrzeby operacji typu wysokiej dostępności (HA), zabezpieczenia przed skutkami awarii (DR) i obsługi zdalnych biur/oddziałów firmy (ROBO). Oferowana możliwość replikacji danych pomiędzy dowolnymi środowiskami oznacza, że przedsiębiorstwa działające w różnych strukturach (serwery fizyczne, wirtualne, chmura) mogą łatwo i niemalże natychmiastowo przenosić dane i aplikacje między tymi platformami.

“Dzięki sieci Internet, wiele współczesnych firm działa w trybie 24/7,” zaznacza Doug Piper, Wiceprezes Działu Strategii Produktów firmy Vision Solutions. “Dane dotyczące sprzedaży, zasobów, wydajności oraz inne krytyczne z punktu widzenia działalności przedsiębiorstwa informacje są gromadzone bezustannie. Zarówno dane jak i skupiające je systemy są wrażliwe na awarię. Dodanie rozwiązania Double-Take Availability do produktów serii HP StoreEasy Storage daje organizacjom dowolnej wielkości wyjątkowe możliwości ekonomicznego zabezpieczenia się przed awarią”.

Pozostałe cechy technologii HP/Vision Solutions:

  • Działanie bezagentowe (nie wymaga instalacji i aktualizacji poszczególnych agentów – sterowników odpowiedzialnych za przesyłanie informacji do przechowywania)

  • Jednorazowa instalacja oprogramowania

  • Możliwość ręcznej lub zdalnej instalacji i konfiguracji

  • Replikacja zintegrowana z narzędziami przedsiębiorstwa

  • Zachowanie kolejności zapisu podczas replikacji

  • Możliwość zarządzania całym środowiskiem z jednej konsoli

“Firma Vision Solutions ma sprawdzoną reputację jako dostawca profesjonalnych i łatwych w obsłudze rozwiązań z zakresu zapewnienia wysokiej dostępności danych i zabezpieczenia ich przed skutkami awarii”, podkreśla Craig Nunes, Wiceprezes ds. Marketingu z firmy HP. “Integracja technologii replikacji Double-Take z produktami serii StoreEasy Storage oznacza, że klienci mogą chronić swoje dane i aplikacje bez konieczności poszukiwania, instalacji i konfiguracji oddzielnych produktów. Jest to kompletny, realizowany „pod klucz” system dostosowany do specyfiki działania współczesnych firm”.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *