Vision Solutions partnerem technologii HP

Integracja technologii Double-Take oraz systemu StoreEasy Storage tworzy kompletny, dostosowany do potrzeb współczesnego biznesu system magazynowania oraz ochrony danych

Firma Vision Solutions, Inc., wiodący dostawca oprogramowania i usług z zakresu ochrony i migracji danych, poinformowała o połączeniu rozwiązania Double-Take Availability z serią produktów firmy HP – StoreEasy Storage. Dodanie rozwiązania Double Take Availability do potężnego systemu przechowywania danych StoreEasy Storage daje klientom możliwość bezpiecznego korzystania z niezbędnych w pracy danych, aplikacji i programów. Połączony system Vision Solutions i HP zapewnia wysoką dostępność danych – oznacza to nieprzerwany dostęp do systemów, na których pracuje przedsiębiorstwo, zgodnie z obowiązującą na dzisiejszym rynku zasadą „stałej dostępności”.

Nowa, udoskonalona linia produktów jest przeznaczona dla szybko rozwijających się przedsiębiorstw poszukujących ekonomicznego i łatwego w zarządzaniu systemu magazynowania i replikacji danych. Double-Take Availibility może obsługiwać setki lub tysiące użytkowników równocześnie. System zapewnia replikację danych w czasie rzeczywistym na potrzeby operacji typu wysokiej dostępności (HA), zabezpieczenia przed skutkami awarii (DR) i obsługi zdalnych biur/oddziałów firmy (ROBO). Oferowana możliwość replikacji danych pomiędzy dowolnymi środowiskami oznacza, że przedsiębiorstwa działające w różnych strukturach (serwery fizyczne, wirtualne, chmura) mogą łatwo i niemalże natychmiastowo przenosić dane i aplikacje między tymi platformami.

“Dzięki sieci Internet, wiele współczesnych firm działa w trybie 24/7,” zaznacza Doug Piper, Wiceprezes Działu Strategii Produktów firmy Vision Solutions. “Dane dotyczące sprzedaży, zasobów, wydajności oraz inne krytyczne z punktu widzenia działalności przedsiębiorstwa informacje są gromadzone bezustannie. Zarówno dane jak i skupiające je systemy są wrażliwe na awarię. Dodanie rozwiązania Double-Take Availability do produktów serii HP StoreEasy Storage daje organizacjom dowolnej wielkości wyjątkowe możliwości ekonomicznego zabezpieczenia się przed awarią”.

Pozostałe cechy technologii HP/Vision Solutions:

  • Działanie bezagentowe (nie wymaga instalacji i aktualizacji poszczególnych agentów – sterowników odpowiedzialnych za przesyłanie informacji do przechowywania)

  • Jednorazowa instalacja oprogramowania

  • Możliwość ręcznej lub zdalnej instalacji i konfiguracji

  • Replikacja zintegrowana z narzędziami przedsiębiorstwa

  • Zachowanie kolejności zapisu podczas replikacji

  • Możliwość zarządzania całym środowiskiem z jednej konsoli

“Firma Vision Solutions ma sprawdzoną reputację jako dostawca profesjonalnych i łatwych w obsłudze rozwiązań z zakresu zapewnienia wysokiej dostępności danych i zabezpieczenia ich przed skutkami awarii”, podkreśla Craig Nunes, Wiceprezes ds. Marketingu z firmy HP. “Integracja technologii replikacji Double-Take z produktami serii StoreEasy Storage oznacza, że klienci mogą chronić swoje dane i aplikacje bez konieczności poszukiwania, instalacji i konfiguracji oddzielnych produktów. Jest to kompletny, realizowany „pod klucz” system dostosowany do specyfiki działania współczesnych firm”.

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.