Hevelia zaprasza na Drzwi Otwarte

Poszukujący mieszkania w najbliższy weekend 28 i 29 września br. powinni zawitać na Osiedle Hevelia. Znajdująca się w końcowej fazie realizacji inwestycja otwiera podwoje dla zwiedzających. Klienci będą mieli okazję zobaczyć lokale od środka, zwiedzić mieszkanie pokazowe oraz na miejscu skorzystać z porad doradców finansowych i architekta wnętrz.

Hevelię wyróżnia jej lokalizacja. Kompleks mieszkaniowy położony jest w południowo-zachodniej część miasta, na skraju parku miejskiego. Projekt architektoniczny osiedla doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną zabudowę okolicy. Do tego dochodzi rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i zaplecze handlowo-usługowe. – Podczas Drzwi Otwartych po raz pierwszy zaprezentujemy mieszkanie pokazowe, które zaaranżowaliśmy specjalnie, by pokazać ogromny potencjał jaki kryją w sobie mieszkania w Hevelii. W czasie tego weekendu będzie można też zobaczyć poszczególne lokale i od razu z architektem wnętrz porozmawiać na temat możliwych aranżacji – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. – Dodatkowo oferujemy klientom możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Przygotowaliśmy dedykowany program, w ramach którego można dokonać wyboru standardu wykończenia spośród trzech różnych pakietów – dodaje. Biuro sprzedaży i osiedle udostępnione zostanie zwiedzającym w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do16.

Hevelia_01

Znajdująca się na poznańskim Grunwaldzie Hevelia składa się z sześciu czteropiętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej. W inwestycji zaprojektowano 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Większości lokali stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na szczególną uwagę zasługują budynki położone wewnątrz osiedla, ponieważ na ostatnich kondygnacjach znalazły się w nich mieszkania z prywatnymi tarasami dachowymi. Lokale w inwestycji dostępne są w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. Wszystkie sześć budynków wyposażonych zostanie w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, deweloper zrealizuje również plac zabaw.

Projekt osiedla przygotowany został z myślą o wymagających klientach, którzy w architekturze cenią sobie piękno, prostotę i funkcjonalność przyjętych rozwiązań. Ciekawostką jest również fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Obserwatorium Astronomiczne UAM.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *