Hevelia zaprasza na Drzwi Otwarte

Poszukujący mieszkania w najbliższy weekend 28 i 29 września br. powinni zawitać na Osiedle Hevelia. Znajdująca się w końcowej fazie realizacji inwestycja otwiera podwoje dla zwiedzających. Klienci będą mieli okazję zobaczyć lokale od środka, zwiedzić mieszkanie pokazowe oraz na miejscu skorzystać z porad doradców finansowych i architekta wnętrz.

Hevelię wyróżnia jej lokalizacja. Kompleks mieszkaniowy położony jest w południowo-zachodniej część miasta, na skraju parku miejskiego. Projekt architektoniczny osiedla doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną zabudowę okolicy. Do tego dochodzi rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i zaplecze handlowo-usługowe. – Podczas Drzwi Otwartych po raz pierwszy zaprezentujemy mieszkanie pokazowe, które zaaranżowaliśmy specjalnie, by pokazać ogromny potencjał jaki kryją w sobie mieszkania w Hevelii. W czasie tego weekendu będzie można też zobaczyć poszczególne lokale i od razu z architektem wnętrz porozmawiać na temat możliwych aranżacji – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. – Dodatkowo oferujemy klientom możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Przygotowaliśmy dedykowany program, w ramach którego można dokonać wyboru standardu wykończenia spośród trzech różnych pakietów – dodaje. Biuro sprzedaży i osiedle udostępnione zostanie zwiedzającym w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do16.

Hevelia_01

Znajdująca się na poznańskim Grunwaldzie Hevelia składa się z sześciu czteropiętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej. W inwestycji zaprojektowano 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Większości lokali stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na szczególną uwagę zasługują budynki położone wewnątrz osiedla, ponieważ na ostatnich kondygnacjach znalazły się w nich mieszkania z prywatnymi tarasami dachowymi. Lokale w inwestycji dostępne są w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. Wszystkie sześć budynków wyposażonych zostanie w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, deweloper zrealizuje również plac zabaw.

Projekt osiedla przygotowany został z myślą o wymagających klientach, którzy w architekturze cenią sobie piękno, prostotę i funkcjonalność przyjętych rozwiązań. Ciekawostką jest również fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Obserwatorium Astronomiczne UAM.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *