Pierwszy sklep sieci KiK w Oławie już otwarty

5 września 2013 roku popularna sieć dyskontów odzieżowych KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się w Galerii My Box Oława i jest pierwszym butikiem sieci zlokalizowanym w tym mieście. Wśród bogatej oferty sklepów KiK znajduje sięmodnaodzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe. Niekwestionowaną zaletą produktów sygnowanych logo marki KiK jest wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

Marka KiK cieszy się w Europie dużą popularnością. Sieć tworzy obecnie ponad 3 200 sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech i w Słowacji. W 2013 roku właściciel sieci planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski tak, aby do końca roku działało łącznie 70 sklepów KiK.

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Asortyment w sklepie KiK
Fot. KiK

KiK zlokalizowany w Galerii My Box w Oławie przy ul. Ks. Kutrowskiego 50 to już 24 sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 440 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a dogodna lokalizacja zachęca do częstych odwiedzin.

Zgodnie z misją wyrażają się w haśle: „Klient jest Królem” sieć KiK wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości. Do zakupów w nowym sklepie KiK zachęca również szeroki wachlarz cenowy, który sprawia, że spośród licznych towarów łatwo znaleźć rzeczy dostosowane do naszych zasobów finansowych.

Jak zapewnia Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK w Polsce – „Otwarcie sklepu KiK w Oławie było ważną decyzją w strategii biznesowej naszej firmy. Chcemy bowiem poszerzać sieć naszych sklepów i zapewniać dostęp do naszej oferty klientom z całej Polski. Dbamy o to, aby dostępna w naszych sklepach odzież i tekstylia domowe były nie tylko modne i atrakcyjne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszych klientów. Produkty dostępne w sklepach KiK kierujemy przede wszystkim do rodzin ceniących artykuły dobrej jakości i w korzystnej cenie. Zależy nam na tym, aby w zróżnicowanej ofercie sklepów KiK każdy klient mógł znaleźć dopasowane do swoich upodobań akcesoria i odzież”.

Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w korzystnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w sklepie KiK w Galerii My Box Oława, od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 – 19:00.

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *