Nowość w ofercie win El Sol – białe El Sol España

Portfolio znanych i cenionych win El Sol powiększa się! W sierpniu br. na sklepowych półkach zadebiutuje nowy wariant wina El Sol – białe półsłodkie El Sol España, będące kwintesencją najbardziej orzeźwiających białych szczepów winogron, pochodzących ze słonecznej Hiszpanii. Rozszerzenie oferty o wariant półsłodki, który jest coraz chętniej wybierany przez polskich konsumentów, ma na celu dalsze umacnianie pozycji marki El Sol w segmencie win do 20 zł.

Białe El Sol España to niezwykle lekkie półsłodkie wino o owocowym aromacie oraz świeżym i łagodnym smaku, zwieńczone delikatną nutą słodyczy. Zostało stworzone z najlepszych, wyselekcjonowanych gron szczepu Airen – gwiazdy wśród hiszpańskich win. Podane mocno schłodzone, w temperaturze 8-10˚C, idealnie podkreśli smak lekkich dań drobiowych, przekąsek i starterów oraz potraw kuchni śródziemnomorskiej. Biała wersja El Sol España przyniesie orzeźwienie nie tylko w upalne, gorące dni.

El Sol należy do jednych z najbardziej lubianych i najlepiej sprzedających się marek wina w Polsce. „Wprowadzenie nowego rodzaju wina do oferty El Sol jest wynikiem obserwowanych przez nas trendów, które wskazują, że w Polsce segment win półsłodkich będzie się nadal intensywnie rozwijał. Do poszerzenia portfolio zainspirowały nas także doskonałe wyniki sprzedażowe czerwonego El Sol España. Mocno wierzymy, że biała odmiana przypadnie do gustu naszym konsumentom oraz w niedługim czasie powtórzy rynkowy sukces wersji czerwonej.” – mówi Zuzanna Kaczanowska, Brand Manager Wines, Ambra S.A.

W ramach zaplanowanych działań, w punktach sprzedaży kanału nowoczesnego oraz handlu tradycyjnego, produkty otrzymają szerokie wsparcie przy wykorzystaniu dedykowanych materiałów POS, wyróżniających się ekspozycji oraz wizerunkowych akcji samplingowych, prowadzonych przez ambasadorów marki. Aktywnościom trade marketingowym towarzyszy kampania reklamowa w prasie handlowej oraz komunikacja public relations, za którą odpowiada agencja Kuźnia PR.

Białe El Sol España

Pojemność: butelka 750 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 zł

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *