Na stacjach lukoil znowu taniej – środowy „Dzień supercen” powraca

Od 4 września 2013 r. na stacje LUKOIL powraca ceniona przez klientów promocja „Dzień Supercen”.

Wrzesień to miesiąc powrotu po wakacjach do normalnego trybu życia i pracy. Wiążą się z tym liczne wydatki oraz potrzeba częstszego używania samochodu, a paliwo to znaczny koszt dla wielu gospodarstw domowych. Dlatego warto odwiedzić stacje LUKOIL i skorzystać z okazji, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Od 04.09.2013 na stacje LUKOIL wraca ceniona, przez klientów promocja „Dzień Supercen”. W każdą środę września, przez całą dobę, będzie można tankować paliwo w niższych cenach.

Środowa promocja na stacjach LUKOIL spotyka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Również osoby, które dotąd nie korzystały z naszych stacji, coraz częściej decydują się tankować za dobrą cenę. Dlatego zdecydowaliśmy się powtórzyć akcję po raz drugi w tym roku – powiedział Piotr Żuromski, Dyrektor Sprzedaży LUKOIL Polska sp. z o.o., i dodaje – Przez najbliższe cztery tygodnie, w każdą środę, przez całą dobę benzyna, olej napędowy oraz autogaz będą sprzedawane z atrakcyjnym rabatem. Różnice w cenach paliw na stacjach LUKOIL w stosunku do stacji konkurencyjnych bardzo często będą znaczące.

Wysokie ceny paliw powodują, że nie tylko klienci indywidualni szukają oszczędności. Firmy również dążą do ograniczenia kosztów związanych z zakupem paliw. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, LUKOIL przygotował specjalną ofertę dla biznesu, także dla niewielkich firm o niskim zapotrzebowaniu na paliwa. Każdy, kto zdecyduje się zostać posiadaczem przedpłaconej karty flotowej „LUKOIL Fleet Card” i spełni warunki otrzymania rabatu, będzie miał możliwość zakupu paliw taniej o 6 gr brutto na każdym litrze zakupionego paliwa.

O spółce LUKOIL

LUKOIL jest jedną z czołowych spółek zajmujących się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu. Mimo że większość działalności koncernu, jak na przykład badania czy wydobycie ropy naftowej, prowadzona jest na terenie Rosji, LUKOIL posiada także nowoczesne rafinerie, zakłady przetwarzania gazu oraz kompleksy petrochemiczne na całym świecie. Większość produktów koncernu kierowana jest na międzynarodowe rynki. Sieć sprzedaży produktów Lukoil obejmuje już 24 kraje na całym świecie, w tym między innymi: Rosję, kraje basenu Morza Bałtyckiego, Wspólnotę Niepodległych Państw, Europę oraz Stany Zjednoczone. LUKOIL zajmuje drugą pozycję, wśród prywatnych koncernów notowanych na giełdzie, pod względem udokumentowanych złóż węglowodorów.

Z punktu widzenia jawności danych i przejrzystości LUKOIL jest liderem wśród rosyjskich spółek naftowych. Jest to pierwsza w całej historii firma zarejestrowana na Londyńskiej Giełdzie. Jest to jedyny rosyjski koncern, którego akcje w większości są w posiadaniu mniejszościowych akcjonariuszy. Lukoil jest także największym podatnikiem w Federacji Rosyjskiej – całkowita suma zapłaconych podatków w 2008 roku przekroczyła 38 miliardów dolarów.

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *