Cineman VOD – setki kinowych hitów w nowej aplikacji w Samsung Smart TV

Cineman VOD to najnowsza aplikacja „wideo na żądanie” dostępna dla użytkowników Samsung Smart TV. Miłośnicy kina znajdą w ofercie Cineman VOD wyjątkową kolekcję ponad 600 filmów – najlepsze hollywoodzkie produkcje, kinowe hity i absolutne nowości. Ponad 200 filmów można obejrzeć w jakości HD.

Aplikacja Cineman VOD umożliwia korzystanie z ogromnej bazy filmów „na żądanie”, które dotychczas nie były dostępne poprzez aplikacje w telewizorach Samsung Smart TV. Wśród tytułów Cineman znajdują się takie hity jak: wszystkie części kultowej „Sagi Zmierzch”, „Niemożliwe” – oparty na faktach poruszający thriller z Naomi Watts i Ewanem McGregorem, nagrodzona Oskarem „Miłość” Michaela Haneke oraz najnowszy film Kathryn Bigelow „Wróg numer jeden”.

Zależy nam aby w aplikacji Cineman VOD na Samsung Smart TV każdy znalazł coś dla siebie, stąd współpraca z firmą Gutek Film, której najnowsze premiery oraz duża część biblioteki będzie dostępna premierowo.” – mówi Ewa Lipińska, Prezes Zarządu Cineman.

Unikalna jest nie tylko baza filmowa, ale i sposób korzystania z aplikacji. Użytkownicy Cineman VOD wybierać mogą pomiędzy zakupem pojedynczych filmów a pakietami miesięcznymi. Wyjątkową propozycją jest pakiet Premium HD Smart TV, który daje dostęp do całej bazy filmowej aplikacji, w tym do wszystkich premier i wszystkich filmów w jakości HD.

Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w modelach Samsung Smart TV, Samsung Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray z funkcją Smart TV z lat 2011-2013. Aby korzystać z bogatych zasobów aplikacji, należy zarejestrować się i zaakceptować jej regulamin. Bezpłatny dostęp do filmów z kategorii CinemanFree ułatwia zapoznanie się z działaniem aplikacji.

Cineman Sp. z o.o. jest spółką córką Monolith Films, jednego z największych dystrybutorów filmowych w Polsce. Spółka świadczy usługi „wideo na żądanie” dla wiodących na polskim rynku kablowych i cyfrowych platform VOD oraz od 2007 roku prowadzi Kino Internetowe www.cineman.pl

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *