Mary Kay At Play™– ambasadorki Streetcom robią makijaż w sieci i w realu

Firma Mary Kay® zdecydowała się poszerzyć grupę swoich konsumentek poprzez działania z zakresu marketingu rekomendacji. Powierzyła agencji Streetcom zadanie wsparcia najnowszej linii kosmetyków do makijażu Mary Kay At Play™.

„Żyj pełnią życia, kochaj i baw się” – zachęca producent nowej linii kolorowych kosmetyków Mary Kay At Play, skierowanych zwłaszcza do młodych kobiet lubiących eksperymentowanie z makijażem i swoim wizerunkiem. Panie te poszukują nowości, lubią się bawić, są towarzyskie, wybierają nowe marki i poszukują wciąż lepszych rozwiązań oraz nowych trendów. Są również aktywne w sieci i mediach społecznościowych. Takie idealne konsumentki Streetcom rekrutuje ze swojej społeczności, liczącej 280 tysięcy osób. Kampania przebiega w kilku etapach i ma miejsce w Internecie oraz w świecie rzeczywistym. Wyselekcjonowane w procesie rekrutacyjnym panie uczestniczą w wirtualnej zabawie, a następnie wyłonione zostają najaktywniejsze z nich, które kandydują do udziału w kolejnym etapie kampanii.  Udział w nim umożliwia „product experience” w realu. Błyszczyki, potrójne cienie do powiek, kredki do oczu Mary Kay At Playdostarczą radości  zarówno najaktywniejszym uczestniczkom kampanii online, jak i ich znajomym. Panie otrzymują informacje o kosmetykach oraz nowych trendach w makijażu. Mogą również uczestniczyć w spotkaniu z wizażystką Mary Kay®.

Streetcom zapewnia producentowi precyzyjne dotarcie do grupy docelowej, wsparcie w budowaniu wizerunku i edukację na temat nowej linii kosmetyków, a także wywołanie szczerych rekomendacji zarówno w sieci, jak i w świecie rzeczywistym. Rekomendacje produktów w realu dotrą do około 20 000 osób, zaś w sieci zasięg kampanii przewiduje około 65 000 wyświetleń zdarzeń.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *