Między opętaniem a oczarowaniem

Powieść Między opętaniem a oczarowaniem stanowi ożywczy powiew wyrafinowanego erotyzmu na wydawniczym rynku nasyconym dosadnymi opisami seksu. Pulsuje ona bogactwem oryginalnych, barwnych postaci i ciekawymi opisami zarówno romantycznego uczucia jak i wyuzdanych związków.

Jej główna bohaterka Dorota jest wykształconą, piękną i wrażliwą kobietą, która – żyjąc wspomnieniem młodzieńczej miłości – wobec niemożności odnalezienia obiektu swych wzdychań szuka zapomnienia w licznych przygodach erotycznych.

Arystokrata, architekt Szymon też nie może zapomnieć oczarowania jej postacią. Usiłuje ją odnaleźć przez wiele lat, choć – z powodu splotu niesprzyjających okoliczności – jest to szukanie igły w stogu siana.

Czy romantycznej parze, rozłączonej przez okrutny los, uda się w końcu odnaleźć? – oto, obok innych ciekawych wątków, postaci i poważnych problemów, podstawowe pytanie towarzyszące czytelnikowi tej skomplikowanej opowieści o wielkiej miłości z przeszkodami na drodze do połączenia kochanków.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *