Wstrząsająca opowieść oparta na faktach

Madziarek”- historia pięknej, czułej i bezgranicznej miłości. Miłości, która zwycięża wszystko, nawet śmierć. To również emocjonalna podróż w głąb ludzkiej psychiki człowieka, który traci miłość swojego życia i to w tak nieoczekiwany sposób… O umiejętności przystosowania się do nowych warunków życia i o nadziei, że po ciężkim przeżyciu, jeszcze coś dobrego może nas spotkać…

Być może historia Magdy i Rafała pomoże Nam zrozumieć, jak ważna jest codzienna miłość małżeńska i, że warto walczyć o to, aby małżeństwo było szczęśliwe, że nie warto czepiać się o drobiazgi. Trzeba cieszyć się z każdego dnia i szanować to, co przyniesie nam los bo po każdej burzy przychodzi czas na słońce i ciepło bijące z promieni… A może to ciepło to pomocna dłoń…?

Polecam tę książkę wszystkim, którym trudno zobaczyć w swoim życiu optymistyczne jego strony a także tym, którzy nie doceniają zwykłych dni i nie mają świadomości, iż te wszystkie sytuacje, które spotykają nas w życiu, czemuś służą gdyż często przez własne cierpienie, smutek, odkrywamy rzeczy i ludzi, których wcześniej nie zauważaliśmy.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *