Nowa odsłona serwisu Zielonej Linii – wszystko, co warto wiedzieć o pracy!

Odświeżona szata graficzna, przejrzysty układ treści oraz nowe poradniki, to tylko niektóre z nowości w serwisie Zielonej Linii, który przeszedł olbrzymią metamorfozę.

Z myślą o Użytkownikach wprowadzono modyfikacje w zakresie dostępu do treści, które zostały odświeżone i wzbogacone o nowe elementy. Informacje dostępne na stronie serwisu zostały sprofilowane pod konkretne grupy odbiorców. Od teraz prosto i szybko znajdą tu informacje osoby poszukujące pracy, pracodawcy, powracający z zagranicy, osoby w wieku 50+.

Ważnym aspektem jest zmodyfikowany wygląd wyszukiwarki ofert pracy, w której codziennie pojawia się łącznie ok. 4 000 nowych ofert pracy. Warto dodać, że baza ofert Zielonej Linii jako jedna z nielicznych w kraju skupia w jednym miejscu oferty pochodzące z urzędów pracy oraz ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy w służbie cywilnej. Dodatkowo, po zalogowaniu w serwisie można skorzystać z opcji „autoposzukiwacza”, w ramach którego oferty pracy są wysyłane bezpośrednio na adres e-mail osoby zainteresowanej.

W nowym serwisie znajdują się porady dla osób poszukujących pracy jak też m.in. podstawowe informacje z Kodeksu pracy dla pracowników. Warto zwrócić uwagę na nową zakładkę „Rozwój” z wyszukiwarką ofert szkoleń i multimedialnymi prezentacjami.

Pracodawcy, którzy założą konto w serwisie mogą bezpłatnie dodawać oferty pracy i szkoleń, jak też skorzystać z usługi bezpłatnej rekrutacji pracowników do swoich firm. Warto podkreślić, że Zielona Linia oferuje nadal usługę pod nazwą „Fabryka CV”, w ramach której można udoskonalić swoje CV lub też przetłumaczyć je na język angielski – całkowicie bezpłatnie.

Co poza tym? Tylko w serwisie Zielonej Linii są publikowane codziennie świeże wiadomości z urzędów pracy w całej Polsce, a ponadto skróty do najważniejszych informacji z zakresu rynku pracy, jakie publikują krajowe media.

Z całą pewnością można stwierdzić, że serwis Zielonej Linii to jedyne tego rodzaju miejsce w Internecie, gdzie można znaleźć szeroki zakres przydatnych informacji, a dodatkowo skonfrontować swoje wątpliwości na czacie dostępnym od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Więcej praktycznych artykułów i najnowszych wiadomości z rynku pracy można znaleźć na: https://www.facebook.com/zielonalinia19524

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia)

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *