Jesteś ojcem? Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej!

Z okazji Dnia Ojca została uruchomiona specjalna bezpłatna linia telefoniczna dla wszystkich ojców potrzebujących porady prawnej w sprawach związanych z m.in. prawem rodzinnym. Inicjatorem akcji jest firma prawnicza Availo Prawo Direct wraz z portalem społecznościowym eBobas.pl.

Każdy tata, który w dniach od 20 do 28 czerwca, w godzinach 8.00 – 20.00 zadzwoni pod numer 22 22 80 800 (koszt połączenia według stawek operatora), powołując się na hasło kampanii „porada prawna direct dla taty” otrzyma bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący pod telefonem adwokaci i radcowie prawni będą odpowiadać na wszystkie pytania, udzielać porad a nawet jeśli trzeba, pomogą przygotować pozew, odwołanie lub umowę.

Na infolinię można dzwonić w sprawach związanych z prawem rodzinnym i innymi problemami, które mogą interesować mężczyzn wychowujących dzieci np.:

  • Czy pracodawca musi zgodzić się na urlop ojcowski?

  • Czym kieruje się sąd orzekając przy rozwodzie o opiece nad dzieckiem?

  • Czy mając niskie dochody, muszę płacić alimenty?

  • Czy jeżeli wyjadę pracować za granicę, to czy mojej rodzinie należą się jakieś świadczenia socjalne z tego tytułu?

W tych i innych sytuacjach związanych z opieką nad dzieckiem, uprawnieniami pracowników wychowujących dzieci czy rodzicielstwem, każdy tata będzie mógł otrzymać pomoc wykwalifikowanego prawnika.

Akcję „porada prawna direct dla taty” objęło patronatem Stowarzyszenie Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Availo jest innowacyjną firmą prawniczą, która świadczy wysokiej jakości usługi prawne direct. Availo zatrudnia jedynie wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych. www.availo.pl
eBobas.pl jest portalem społecznościowym. Dziennikarze i wybitni lekarze – prowadzą przyszłych rodziców do szczęśliwego poczęcia dziecka, radzą jak zdrowo przejść ciążę i wychowywać dzieci, od momentu narodzin do ósmego roku życia. www.ebobas.pl

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *