Komputery All-in-One firmy ASUS dostępne w Action

W połowie maja portfolio produktów firmy ASUS dostępnych w Action poszerzy się o komputery All-in-One. To wypadkowa coraz większego zainteresowania konsumentów tego typu urządzeniami oraz dotychczasowej dobrej współpracy obu firm.

„Popyt na komputery All-in-One rośnie. Na rynku urządzenia tego typu są wciąż nowością. Do niedawna, przed wprowadzeniem systemu Windows 8, były traktowane jako ciekawostka. Jednak teraz ich obecność na rynku jest w pełni uzasadniona, ponieważ 10-punktowy ekran dotykowy pozwala na pełne wykorzystanie systemu. Zwiększone zainteresowanie tymi urządzeniami jest głównym motorem poszerzania współpracy z naszymi dotychczasowymi partnerami” – wyjaśnia Marek Kołkowski, Country Product Manager, ASUS Polska

W Action dostępna będzie pełna gama modeli – od podstawowych (ET1612, ET2012, ET2013), po bardziej zaawansowane konstrukcje z 10-punktowymi ekranami dotykowymi i systemem Windows 8 (ET2220, ET2300, ET2701). Komputery All-in-One sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na przechowywanie plików, wydajną pracę i zabawę. W ofercie firmy ASUS znajdują się ciekawe modele np. ET2300 posiada składany ekran, który można położyć płasko na stole i w ten sposób korzystać z aplikacji czy gier, z kolei ET2701 napęd Blu-ray combo, dzięki któremu dostępne jest odtwarzanie i nagrywanie filmów na DVD.

U dystrybutora nie zabraknie również wzbudzającego duże zainteresowanie wśród konsumentów ASUS Transformer AiO, który łączy w sobie dwa urządzenia i trzy różne zastosowania. To w pełni funkcjonalny komputer stacjonarny z systemem Windows 8, który po odłączeniu 18-calowego monitora od części stacjonarnej, przekształca się w duży tablet obsługujący dwa systemy operacyjne – Windows 8 lub Android 4.1 – w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Komputery All-in-One firmy ASUS są również dostępne w AB, ABC i Incom. Od drugiej połowy maja br. do tej grupy dołączy Action.

O firmie ASUS

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 r. 4 168 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12 500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 r. dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *