Kabina prysznicowa Etna – nowoczesne półeczki i asymetryczna forma

Etna to oryginalna i nowoczesna, a zarazem wygodna i funkcjonalna kabina prysznicowa firmy Aquaform. Wyróżnia ją niebanalny, asymetryczny kształt oraz nowe, ciekawe rozwiązanie – półeczki na przybory kosmetyczne umieszczone na bocznej ścianie wewnątrz kabiny. Uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna zapewniają szczelność i trwałość kabiny.
Kabina prysznicowa Etna, jak większość kabin prysznicowych marki Aquaform charakteryzuje się nowoczesną techniką, funkcjonalnością rozwiązań, ciekawym i oryginalnym kształtem. Wyposażona jest w praktyczne i ułatwiające codzienne korzystanie mechanizmy, m.in.: uszczelki elastomerowe, listwę magnetyczną, profile komorowe, czy profil-U. Do kabiny dołączony jest brodzik, syfon i stojak.

Nowoczesne rozwiązania w kabinie Etna

Ta modna dzisiaj w aranżacji łazienki asymetria, nie tylko nadaje kabinie Etnie nowoczesny i oryginalny kształt, ale również pozwala wykorzystać przestrzeń, szczególnie w małej łazience. Półokrągła forma sprawdza się szczególnie dobrze w narożniku łazienki. Całość przestrzeni wnętrza staje się uporządkowana i funkcjonalna. Nowym, ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie na bocznej ścianie kabiny półeczek na przybory kosmetyczne. Półeczki zainstalowane są na odpowiedniej wysokości, tak, że nie ma potrzeby schylania się po szampon czy płyn podczas kąpieli. – Kabina Etna to produkt skierowany do młodych mieszkańców dużych miast, którzy cenią sobie nowoczesną aranżację przestrzeni łazienki, nieregularne kształty. Jednocześnie dbają o wysoki komfort użytkowania i wygodę. Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort korzystania z kabiny prysznicowej postanowiliśmy zainstalować zamykane półeczki na bocznej ścianie kabiny. Podczas kąpieli można na nich postawić środki do pielęgnacji – mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży krajowej.

Siła i wytrzymałość Etny
Kabina prysznicowa Etna charakteryzuje się wysokim poziomem szczelności i trwałości. Profile komorowe kabiny, wykonane z wysokojakościowego stopu aluminium gwarantują niezmienność koloru, oporność na korozję oraz chronią przed wnikaniem wody. Dodatkowo, wysoką szczelność kabiny zapewnia listwa magnetyczna, która pozwala też na zamykanie drzwi bez używania siły. Solidne uszczelki elastomerowe, trwalsze niż silikon, nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na trwałe zanieczyszczenia.

W kabinie Etna zastosowano szkło grigio. To mocne 6 mm hartowane przyciemnione szkło, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo korzystania. Szczególnie, kiedy z łazienki korzystają małe dzieci.

Informacje o produkcie
Zestaw Etna: półokrągła kabina asymetryczna, brodzik, syfon i stojak
Wymiary: Rozmiar 850/1200/Wysokość/2000
Cena w sprzedaży: 2950,00 zł

www.aquaform.com.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *