TUI Centrum Podróży w Centrum Handlowym RONDO

W czwartek 18 kwietnia 2013 roku nastąpiło otwarcie TUI Centrum Podróży w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO. Do niedzieli 21 kwietnia nowy najemca oferuje specjalne promocje cenowe na oferty z wylotem z Bydgoszczy, a Klienci, którzy zarezerwują wakacje w nowo otwartym biurze otrzymają w prezencie walizkę.TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Dzięki sile i międzynarodowemu doświadczeniu firma wypracowała najwyższe standardy obsługi, a partnerów lotniczych i hotelowych wybiera bardzo starannie. Wieloletnie doświadczenie TUI to gwarancja beztroskich wakacji. W ofercie TUI Poland znajduje się szeroki wybór hoteli dla rodzin, par, amatorów golfa, nurkowania czy odnowy biologicznej.

Otwarcie TUI Centrum Podróży w Centrum Handlowym RONDO jest uzupełnieniem oferty turystycznej naszej galerii. Od teraz Klienci mają dostęp do szerszego wachlarza usług turystycznych, które mogą zakupić podczas codziennych czy weekendowych zakupów w CH RONDO. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wakacyjną ofertą nowego najemcy” mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

TUI Centrum Podróży zajmuje powierzchnię 38,5 m2 i zlokalizowane jest w pasażu przy kasach hipermarketu w sąsiedztwie salonów T-mobile i Euro Time. TUI jest drugim operatorem turystycznym w Centrum Handlowym RONDO, obok funkcjonującego od 2009 roku Biura Podróży ITAKA.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy, otwarty w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *