KRENIG promuje kolorowe kolekcje

Firma galanteryjna KRENIG zachęca do zabawy kolorem i organizuje promocję na kolekcję Rainbow w modnych radosnych odcieniach. Akcja potrwa do końca kwietnia.

„Ciesz się kolorem” tak brzmi hasło przewodnie kampanii promocyjnej marki KRENIG. Akcję powstała w odpowiedzi na najnowsze tendencje mody: eksplozję mocnych, wesołych barw. Aby ułatwić klientkom dobór dodatków do zgodnej z trendami garderoby, firma przeceniła wszystkie modele portfeli i etui z kolorowej kolekcji Rainbow o 20 proc. Z promocji można skorzystać robiąc zakupy w sklepie internetowym sklep.krenig.pl lub odwiedzając salon firmowy KRENIG w Galerii MM. Promocja potrwa do końca kwietnia. Dodatkowo została ona wsparta konkursem na fanpage’u marki KRENIG, w którym można wygrać skórzany portfel z kolekcji Rainbow: (http://www.facebook.com/pages/Krenig/340059549409443 ).

PR

LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *